• yazdığı bir entry ile ilgili kendisine bir mesaj atacaktım ama "en son 15 yıl önce entry girmiş" ibaresini görünce bi tuhaf oldum. adam en son entry girdiğinde ben ilkokuldaymışım mk. umarım hala hayattadır.
  • evrende, esi bulunup benzeri bulunmayan, enfes hain yaratik
  • cem yılmazın medyaya yansımasaydı sözüne nazire yaparcasına;yazısı yazılı medyaya yansıyan son sözlük yazarı.
    2 .sayısı yayınlanan gezgin dergisinde kendisinin brezilya ile alakalı yazısından bir parça yayınlanmış.
    bir cümlede bu kadar çok ( yazı yayın) kullanmakta marifet :) yazarı ve kendimi kutluyorum
  • sozlukle ilgili 22 yıl önce yaptığı tüm ön görüleri doğru çıkmış (bkz: #173305), (bkz: #286540) müthiş bir vizyonu olan, gerçekten de yakından tanımak isteyeceğim bir yazar. ha 15 yıldır yazmıyor o ayri. bu insandan müthiş bir stratejist olurdu. nasıl bir ileri görüş, nasıl bir zeka yahu? müneccim misin be kardeş?
  • ismini latinceye cevirip nick yapacak kadar yaratici bi insan.ama kesinlikle keylum diye okunmaz o tamammi?
    yalniz cuma gecelerinin tek dostu.
  • cae'ye icq'dan mesaj atınca icq kapanıyor... ben şimdiye kadar böyle birşeyi ne duydum ne gördüm... sanırım icq beraber olmamızı istemiyor, bizi kıskanıyor...
  • askerden donmus olan, 3-4 gun icerisinde gorup hasret giderecegim ve daha sonra kim bilir kac yil sonra gorebilecegim, pofuduk ruhlu hayal insan. hayatimdaki en onemli 3 kadindan biri olan minnosuma da cok iyi bakacagina emin oldugum saglam kimse.
  • once adam olmasi gereken bir $ahis. bir diyalogumuzu aktarayim:

- caelumluna'nin turkceye cevirisi sonucunda ortaya cikan isim (cok kotu nick yani), naber abi?
    - ya abi.. ne biliyim i$te.. oyle yani.. sen napiyosun?
    - tamamen ayni mallikta gidiyosun yani. sinifta kaldim ben. senden iyiyim ayrica.
    - ya abi.. okulun degerini bilin.. cok ilginc ya.. yani bilmiyorum.. bi bakmak lazim ona.. cok ilginc..
    - bay bay. her$eyin bi tadi var.
  • ya yeni tushuna basmayan yada bana aldırmayan yeni sozluk userı (ben de allahın sabırsızı oluyom bu baglamda, her ınsanın sozlukte tazrı bır olmayabılır diil mı)(bkz: susiyim)
  • 20 sene sonra is arkadasi olduk bununla ehe. cok hirsli cikti valla.
hesabın var mı? giriş yap