• ciceksepeti.com un pabucunu dama atacağına inandığım site. ayrıca slogan yarışması yapıyor ve kazanana ipad veriyor.
  • rezalet bir site. 7/24 açık olduğu söylenen telefon hatları bütün gün meşgul çaldı. hiç bir emaile cevap verilmedi. üstüne böyle bir günde vermiş olduğunuz sipariş teslim edilmedi.hiçbir şekilde bir muhattap bulunamaması da cabası.facebooktaki sayfasında da herkesin belirtiği gibi kimsenin siparişi teslim edilmedi. muhtemel bir tanıdıkları olan tek kişi hariç. kullanmamanız tavsiye olunur.
  • anneler gününde annemi evde akşama kadar sap gibi dikmeme neden olmuş sitedir. asla ve kat'a bulaşmayınız.
  • internette heryerde reklamı var. uyuz oluyorum. tamam anladık online çiçek satışı yapıyorsun.
  • burada yazılanları okumadan anneme çiçek yolladığım site. ben nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum. hala bekliyorum bakalım ne zaman gidecek?
  • araştırmadan etmeden sipariş verdiğim site. son yorumlara bakınca geçen 1 seneden sonra zamanında ulaştırma konusunda epey ilerleme kaydetmişler. tek sıkıntı çiçeklerin farklı gitme sorunsalı. hala resimdekiyle birebir tutturamıyorlar.
  • onayla butonuna basmadan önce iyi ki sözlüğe basmışım dedirten sitedir. ne biçim de sövmüşünüz kardeş, direkt vazgeçtim.
  • çiçeksepeti.com vs. gibi siteler 50 liralık çiçeğe 25 lira teslimat ücreti isteyince teslimatı ücretsiz yaptıklarını fark edip buradaki yorumları görmeden siparişimi verdiğim site.

iyi ki de yorumlara bakmadan sipariş vermişim zira çok memnun kaldım... istediğim saat aralığında teslimat + uygun fiyat. özel günlerde (anneler günü vs.) her site gibi bu sitenin de yoğunluktan sebep sıkıntıları olacaktır ama ben zaten özel günlerde değil de 1 gün önce ya da sonra çiçeğimi göndermeyi tercih ettiğim için problem olmuyor.
  • anneler gununde anneme cicek yollayayim dedim, sabah teslim edilmesi gereken siparis aksam 7 itirabi ile hala kayip. musteri hizmetleri numaralari cevap vermiyor. ciddiyetsiz bir kurum. daha once ciceksepeti'nden bariz memnun kalmistim. bu kadar amator insanlar online is yapmasinlar bence. tam turk kafasi.
  • hayatımda gördüğüm en ciddiyetsiz kurum..anneler gününde çiçek yolladım,çiçek teslim falan olmadı..bide üstüne teslim edildi diye iddia edilip beni çileden çıkardılar..ertesi gün bir karışıklık olduğunu anlayıp, bugün yollayalım mı çiçeğinizi demeleri tam bir komediydi.. size tavsiye bedava dağıtsalar bile kesinlikle bu kurumdan uzak durmanız.
hesabın var mı? giriş yap