• (bkz: #72807487)
  • "humanoid" isimli yeni parçalarını yayınlayan grup. davulda matt lynch var, geri kalanı biliyorsunuz zaten,

ahan da parça :)

büdü: albümün ismi yanlıştı, düzeltildi :/
  • humanoid ile geleceğe ışık tutan grup. dinleyin dinletin.
  • şu gruba yıllardır saynik demekten kendimi alamıyorum, her dediğimde "saynik değil olm öyle deme" demekten yoruldum.

biz seni saynik olarak sevdik sinik efendi, saynik geldin saynik kal.

adınızı herkese yanlış öğretiyorum hakkınızı helal edin.
  • 2015'teki istanbul konserleri için çok heyecanlıydim fakat sean ve paul tam konser öncesi facebook üzerinden 15 yaşında ergenler gibi tripler ve atismalarla grubu dagitinca artık hiçbir konser için heyecanlanmama kararı aldım. elimden geldiğince uygulamaya çalışıyorum.

ilk albümlerini son albümlerinden daha çok sevdiğim gruptur. paul masvidal da sean reinart da ayrı ayrı çok yetenekli müzisyenler ancak birinden birini çıkarsan ortada cynic kalmiyor.

sean şimdilerde ne yapıyor bilmiyorum ama paul ara ara instagraminda farklı müzisyenler ile yaptığı işleri paylaşıyor dinliyorum ama o tadi vermiyor tabii.

bu ikiliyi death - human albümünden dolayı ayrıca çok severim. olmaz ama keşke tekrar birlikte çalışsalar.
  • yıllar sonra kendi nezdimde keşfettiğim grup. 6 yıl önce dinlediğim de "bu ne amk ?" tarzı bir cümle kurmuştum kendi kendime... ama ben bilmiyordum ki o zamanlar meğer bu grubu anlamak için bol bol fusion dinlemek gerekliymiş.. demek ki neymiş efendim cynic'ten önce bol bol fusion dinlenmesi gerekliymiş.
  • tool mool yalan hocam.
    tek gerçek cynic.
  • taaaaa 1994'te verdikleri bir konserin kaydı şuradan izlenebilir.
  • bu adamlar fusion işinin en güzelini yapıyorlar.
  • üstteki giriye binaen, gerçekten tool mool yalan. hala bir kez canlı göremediğim için üzülürüm.
hesabın var mı? giriş yap