• gidiyor, gidiyor, gelmiyor bir turlu, tir soforu oldugundan suphelenmeye basladim...
  • bir öğretmenin atatürk sevgisini vatan sevgisini bayrak sevgisini öğrencilerine vermesini hazmedemeyecek kadar da at gözlüğü ile poz veren kişiymis. kusmak icin mecra arayanlar denk geldiginde parmak atmasını da biliriz. dalaklari zarar görmesin yeter ki.
  • ısrarla hazımsızlıktan kıvrandığını belli etmeye çabalayan alingan yazarımsıymış. öyle ki çıkardığı gazları ort bas etmek için kendi çapında bel altından vurmaya da çalışırmış. önce provakator bir çığırtkanlıkla şahsımı işaret etmiş, sonrasında da tehdit ve küfürbaz ithamı ile algılasal dünyasında ne derece yaratıcı olduğunu ispatlamıştır.
    bu yönüyle kendisi bana meslek hayatımda nadiren de olsa karşılaştığım tasvip etmediğim öğrenci tiplerini anımsatmıştır.

bu tip öğrenciler sırf bir şeyler anlatmak gayesi ile tahtaya çıkıp esas konu dışında kendilerince anlatırlar, yazarlar. biz de şevkleri kırılmasın diye, "peki yavrucuğum, aferin" deyip sırtlarını sıvazlarız.

(bkz: olmamış)
    (bkz: otur sıfır)

ben, kendisine ilk olarak rennie tavsiye edeceğimdir. ev ödevi olarak da ad hominem konusuna çalışmasını salık veriyorum. atatürk, bayrak, vatan, istiklal marşı, millet sevgisi ve saygısı hususlarına idrak seviyesi geliştikçe değineceğimdir. şimdilik o cabbar yüreğinin çemkirdiği yerde başarılar diliyorum.
  • bugün dünya evine girecek olan değerli şahsiyet... * düğününde ahırkapı roman orkestrasının çıkacağı istihbaratını almış ve mümkün olduğunca rahat giyinmeye özen göstermiş bulunuyoruz.. hani güzel güzel göbek atmak açısından... yalnız evden çıkarken belimize bağlayacak bir kırmızı tülbent bulamadık şıkır şıkır.. olsun varsın... mutluluklar diler, gözlerinden öperiz...
  • iyi ki doğmuş... doğmasaymış, beni tanımasaymış ve hatta beni bir arkadaşına yakıştırmasaymış * ; ben hala mutsuz ve de eksik bi kadın olarak dolanmaya devam edecektim yeryüzünde *
  • dans ederken uçar, karşısındakini de uçurur. çok da iyi şarkı söyler. yanlış meslek mi seçmiş acaba kendisine. sorarım kendisine.
  • hayatta en hasta oldugum insandir, fena halde asik oldugumdur, cok acayip sevdigimdir...
  • sarosda daliyor su dakikalarda...
  • karadeniz dolaylarina gitti, beni kor kuyularda merdivensiz birakip...
  • bir rus cari olsun, beni av koskune gotursun, votkayla havyar ikram etsin, sonra da atli kizaklarla dolastirsin istedigim masal kahramanim...
hesabın var mı? giriş yap