• sadece 4 oğlunu değil eşini, annesini, babasını ve 9 tane daha akrabasını kaybetmiştir.

buyrun buradan:

video

celladına aşık olmuşsa bir millet,
    ister ezan ister çan dinlet.
    itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
    müstehaktır ona her türlü zillet.
  • depremzedelere ev dağıtma töreninde anahtarı cumhurbaşkanımızın elinden alan bu baba olsun. haketmiş bunu.
  • icimden gecenleri kendime yakistirip yazamadim. basi sagolsun, zor bir hayat. yerinde olsam colugum yok cocugum yok oy vermem herhalde.
  • hıhı evet, (bkz: depremle gelen depremle gider)

üzücüdür. her manada.
  • abi döşenmeyeyim diyorum, insanların acısı var ne söylediklerini bilemeyebilirler diyorum da…şimdi buna nasıl döşenmeyeyim?ya cumhurbaşkanıyla ne alakası var bu durumun onu anlamadım.neyse bugün bana bir hidayet geldi döşenmeyeceğim.
  • çok kaybı var ama nasıl bir ruh hali anlamadım. hala bina diyor. içinde beraber yaşayacağı kimse kalmamış. sokakta kalsa ne olur. gerçekten acısı olan hele tazeyken böyle söyler mi. kemikleşmiş siyasi duygusu acısı ile birlikte karman çorman olmuştur diye umut ediyorum.
  • "eskiden bu topraklarda acılı insanın söylediğine saygı duymak denen bir şey vardı" dedirten yorumlara maruz kalmış bir acılı adam yorumu. evet, eskiden acılı adam yüzüne sövse "acısı var" deyip geçiştirirdin. adamın yaşadığı acı eşsiz, hem kendi çocuklarını hem de akrabalarından onca kişiyi kaybetmiş. onun o an o acısıyla başa çıkabilmek adına bilinçaltından nasıl bir savunma mekanizması ürettiğini nereden bileceksin? bence asıl hatalı mikrofonu uzatan. adam titriyor, ağlıyor, hala bir iki kelime koparmak için ısrarla ağzına ağzına uzatıyor adamın.
  • aklımı oynatmama ramak kaldı. içme suyuna mı karıştırıyorlar napıyorlar, hipnoz olmuş gibi millet.
  • deprem oylarını arttırır dediğimde söven yazar nerede yahu
  • inandığından değil çaresizliğinden söylüyordur belki de.
    duyguları ne yönde olursa olsun şu an için pek sağlıklı sayılmaz. soğuması lazım.
hesabın var mı? giriş yap