• mal degnegidir. o degil de yuzler taninmasin diye blur neyin yapmislar yada cozunurlukten oturu herhalde hani degilse tobe estagfurullah.
  • ortadoğuda düğünde insan niye havaya ateş eder mottosunu asla anlayamacağım eylemi bir insandır.
  • oğlum o ne lan öyle suikast gibi usulca adamın yanına sokulup taradı. yazık valla.
  • ilgili videoda, otomatik silaha tabanca muamelesi yapan tipin yaşattığı dram gözlenir.
    ayrıca sarı gömlekli dayı zaman yolcusudur.
  • benim asıl merak ettiğim ateşli silahlar icat edilmeden önce bu barzolar ne yapıyorlarmış odur.
    tanım: bir barzoyu bok yoluna göndermiş başka bir barzodur. he evet faşikim ben.
  • iğrenç dansı sebebi ile arkadaşını cezalandıran kürttür.

inşallah ölmemiştir diyelim tatlıya bağlayalım.
  • videoyu izledim ve gerçekten tek düşünebildiğim şey "neden" oldu. yani bir insan neden böyle bir gerizekalılık yapar. buna benzer bir videoyu daha izlemiştim. gangnam style yapan afrikalılar sanırım dans ediyordu ve yine birisinin elinde otomatik tüfek vardı. dans ederken silah ateş aldı ve 3 5 kişi yere yığıldı. bu tip hareketler yapan insanların ortak özellikleri sanırım cahil ve vahşi olmaları. bazı toplumlarda bu insanlardan daha fazla bulunduğu ise sanırım görmezden gelinemeyecek bir gerçek. bu kişi gibi eline silah alıp dans etmeye çıkan kim varsa ayrıca amına koyım.
  • vurulan adamin büyük bir olasilikla öldügünü tahmin ettigim olayin müsebbibi. yakin mesafeden otomatik tüfekle vuruldu lan herif, sonra külce gibi düstü zaten.

bu delikanlilari isid'e karsi görmek isteriz ayrica.
  • (bkz: ay pardon ya)
hesabın var mı? giriş yap