şükela:  tümü | son 24 saat
28 entry daha
  • şimdi pavyon var, pavyon var...eğer kafanda "boğulacaksam büyük denizde boğulurum amına koyim" felsefesi varsa olaya hardcore girmek için aksaray'dan başla kardeş.

    sahnedeki metal borunun tepesinde dönen rus ablayı "uffff vay anam anam tavan vantilatörü gibi la şuna bak" kafasında ağız beş karış açık izlersen daha baştan söğüş adayısın demektir, hiç bir şey sipariş etmeden sakince çıkış kapısına yönel. ha kendini tutup sıradan bir olaymış gibi şöyle bir bakmayı becerebildiysen gözüne kestirdiğin masaya geç, öncesinde alkol almayı unutma ki adamın sidik kesesini kilitleyecek kadar yüksek sesle çalan müzikten fazla etkilenme.

    masaya geçtin, beyaz gömlekli ve alnı terli garson arkadaş gelip ne içeceğini sordu, ucuzdan başlayıp bira veya rakı söyle, bu arada çevre masalarda konuşlanmış olan üstün ırklara ait dişilerin gözünde itibarın zedelenecek bu gerçeği de aklında tut.

    gözgöze geldiğinde sana gülümseyen hatunlar olacaktır (kara kaşın- gözün için değil tabi) bunlara karşı mümkün olduğunca cool olman lazım ki kendi kıçını vazelinleme. baktıklarında gülümseme hatta kafanı çevir. ilgini çekmek için masana üzüm fırlatma, sahneye dans etmek için çağırma gibi numaraları vardır, yeme. ne kadar "insan" olursan sikilmeye o kadar yakın olacaksın, unutma. nasıl ki bir film festivalinde yönetmenlerle sohbet edebilecek kadar konuya hakim olan adam prim yaparsa, pavyon dünyasında da hırtlar vadisi kıvamındaki kirli sakallı ve tesbihli elemanlar prim yapar. burada insanı insanla döverler, donanı buzla ovarlar :) gecenin sonunda dişine kestirdiğin hatunun yanına git ve fiyat sor ama kısa ve öz olmalı. bu arada masana çağırmamış olsan bile dışarı hatun çıkarmanın bedelini de hesap geldiğinde göreceksin, bunu bil.

    tüm bu çabalardan sonra (değmez ya neyse) hatunu aldın diyelim, kendisini kapıda bir "taksi" bekleyecektir otele götürmek için. aracın rengi ve modeli farketmez sonuçta elli metre mesafe için arabada bekleyen kibar taksici arkadaşlara tarife neyse onu öde ve kesinlikle zorlama. otele geldin, otelcinin tarifesi neyse ona da eyvallah edip odaya çık, işini gör. günün sonunda da asıl boyun eğdiğin şeylerin bunların hiçbiri olmadığını, sadece bacağının arasındaki şekilsiz et parçasının kölesi olduğunu falan düşünüp felsefe yapacaksan benim gibi evde oturup dizi izle. yok "ben razıyım halimden memnunum" diyorsan da bu meczup kardeşinin tavsiyelerini dinle.
6 entry daha
hesabın var mı? giriş yap