• sirf karilara killik olsun diye akinti varken kizlarla sevi$irdik. gibi geliyor bana yoksa $uphen mi var?!
    (bkz: cartel) (bkz: killik)
  • ikide bir elimizi orkid ile kobra arasina sokup, oradan siviyi parmaklar vasitasi ile tedarik edip agzimiza gotururduk.
    (bkz: igrenc erkekler)
  • adet günleri resmi tatil olarak kabul edilir, pms hafifletici neden değil, af nedeni olurdu. kullanılmış orkidleri koklanmadan çöpe atılmazdı. orkid, ob vb birer masturbasyon objesi olarak kullanılırdı.
  • gordugumuz yerde yazilir, cikma teklif eder, sevi$mek isterdik adet ile...
    "-baba dun adet gordum!"
    "-aaa ben de gecen hafta gorduydum. n'oldu? ekmek cikti mi bari?"
    "-yok ya vermedi, gecti gitti yanimdan, o kadar laf falan da attim ama..."
  • kızlar bakkaldan orkid alırken şebek şebek sırıtan bi suratla karşılaşmazdı, hatta artık kızcağızın halinden anlayan bakkal amca bi de gripin ikram eder, ayaklarını sıcak tutmasını söölerdi.
  • gormemisin adeti olmus gitmis orkid mentollu kullanmis
  • pms sırasında her 'naber' diyeni bi temiz pataklamaya kalkarlardı. baklavaları ağızlarına dörder dörder tıkarak reklamlardaki abisini bekleyen coca cola'cı kızı seyredip ağlarlar ve ısmarladıkları orkid kanatsız gelince hırslarını alamayıp, kapıcının üzerine yürürlerdi. bu açıdan kadınlardan bir farkları olacağını düşünmek için bir sebep yok...
  • ped namina uretilen mamuller, cap cap ebat ebat olur, herkes birkac numara buyuk alip, benimki "pipi" degil "makina" imaji vermeye cali$irdi.
  • o.b. firması prezervatife benzeyen erkek tamponları üretirdi... ürünün reklamında çıtır bir erkek, tamponu işaret parmağına geçirir ve bir sonraki sahnede futbol oynardı...
  • a$agi mahalleyi kan goturuyor sozune "kan tepeme sicradi" alternatifi olu$urdu.
hesabın var mı? giriş yap