• epey yazılıyor ama magaza çabuk kapanir mi bilemedim
  • amazon'dan pazar yeri olarak çok daha küçük ama potansiyeli olan, çok çok iyi satış rakamlarına da ulaşılarak yüksek miktarlarda dolar kazanılabilen bir platform.

son çeyrek satışlarına yetişmek için geç kalmadınız.

ne satayım, kargo vs dertlerini nasıl hallederim diye düşünüyorsanız buna gerek yok.

abd'de siparişlerinizi hazırlayıp gönderebilecek print on demand ( pod ) firmalarıyla çalışabilirsiniz.

2 yıldır printify'la çalışıyorum, kesinlikle tavsiye ederim.

(bkz: printify.com/@hakantheturk)
  • arkadaşlar etsyde hesap açarken banka adını swift bic i vs kabul etmiyor yardımı olabilecek biri yeşillendirebilir mi
  • etsy bilgelerine sormak istediğim bir soru var. 8-9 aydır satış yaptığım bir etsy mağazam var. uk'de şirket açtım online olarak. ben türkiye'deyim ve ürünleri tr'den kargoluyorum. etsy'ye şirket bilgilerimi gireceğim; ev adresimin& kargoladığım yerin tr şirket adresimin uk olması bir sorun yaratır mı?
    bunu reddit'te sorduğumda saçma bir şekilde kavga çıktı ve bir şey olmaz diyen de var net suspend yersin diyen de var. ama bunu belli bir deneyimle mi söylüyorlar emin değilim tabii. telegram etsy grubunda da karmaşık cevaplar aldım. bilenlere bir mesaj kutusu uzaktayım.

tanım: bir ritim tutturursanız satış yapması eğlenceli ama kuralları katı bir okula benzeyen platform. bir noktada bestseller olduktan sonra kendi sitenizi kurmak isteyeceksiniz.
  • hiç bir zaman açıp bakmadım büyük ihtimalle de hiç girip satış yapmam, almam ama günde hiç değilse önüme 5 tweet düşüyor. twitterda developer tayfa gitti bunlar başladı. what is next?
  • saf süzme oruspu çocuklarının yönettiği şirket.

ne destek ekibi adam akıllı attığınız mesajlara cevap veriyor, kopyala yapıştır hazır ve tekrar cevaplar haricinde, nede forumda ki konularla ilgileniyor. ben bu forumu ne diye açtıklarını hiç anlamadım zaten satıcılar bir birlerine yardımcı olmaya çalışıyor.

insanlar üzerinden anasının nikahı komisyon oranları ile milyarlarca dolar kazanan sikimsonik satış platformu diyebiliriz.

içerde param kaldı ve hiçbir şekilde çekemiyorum. artık ettiğim küfürlere bile hazır cevaplar yazıp bırakıyorlar.

eğer oruspu çocuğu küfrü bir insan olsaydı, etsy sahibi tam olarak bu olurdu.
  • etsy design awards 2023'te bok gibi ürünlere, hatta çalıntı tasarım ürünleri finalist yapan sitedir. özellikle mobilya kısmında o kadar boktan ürünleri finalist yapmışlar ki insanın sinirden kapıyı, masayı kemiresi geliyor.
  • dijital ürün satmayı düşünenler için aşağıdaki gibi bir eğitimin bulunduğu pazar yeri.

etsy eğitimi: dijital ürün satışı (sıfırdan ileri seviyeye)
  • eğitimini satanlara itibar edilmemesi gereken platform. bu arkadaşlar gerçekten dijital ürünlerden para kazanıyor olsaydı niye eğitimdir, videodur uğraşsın. yüklerlerdi ürünlerini keyiflerine bakardı. unutmayın; altın arayan değil kürek satan zengin olur. bunlar da modern çağın kürekçileri.

internette ücretsiz binlerce video var; açın onları izleyin. millete boş yere para kaptırmayın.
  • ücretli eğitimleri es geçin ve başlama niyetiniz varsa bugün başlayın. birbirinden yardımcı telegram/facebook grupları, sürekli güncellenen bedava youtube videoları mevcut. yolda öğrenmek en doğrusu çünkü etsy'nin bence asla kendi içinde bile mantıklı bir matematiği yok.

ayrıca burada güzel yol alıp sonrasında kendi e-ticaret sitesini açanlar hangi platformu kullandılar öğrenmek isterim. bir mesaj kadar uzaktayım.

tanım: ara ara saç baş yoldurtsa da yol alması eğlenceli olan site.
hesabın var mı? giriş yap