• "geçiş mesafesi olmadığı için aracın üzerinden geçmek zorunda kaldım"

ama arabadan indiğimde ışınlanarak o kısımdan geçebilmiştim.
  • senaryoya bak dark a taş çıkartır yemin ediyorum.
  • tüy dikmek bu olsa gerek.
  • akla aykırı ifadedir. arabayı sollarken sol şoför aynanız nasıl katlandı acaba?
  • baklavacıların yeni trolü sen de hoş geldin bakalım. kaç kilo yedirdiler bir anlat sonra söylersin tuza mı koşuyorsun hıyara mı oturuyorsun? adam demiş ki istem dışı dikiz aynasını kırdım 3 kere vuruyor o aynaya başlarım öyle istemine dışına. kapıyı açsalar kim bilir neler yapacak teröristler.

sana da başarılar trol kardeş fıstık diye bezelye koymasınlar bari rüşvetine dikkat et.
  • madem haklısın kelli felli adamsın çek fotografını al plakasını ver emniyete görsün ebesinin nikâhını ama sen hiçbirini yapmayıp aynayı kırdın , tehdit ettin.
  • allah'tan video çekmişler yoksa daha ne masallar uydurup feto'dan bile içeri attırırlardı gariban çifti.
  • o değil de, bu magandayi karakola girişinde karşılayan devletin memuru polise ne demeli?
    ayaklarına kapanmadiklari kalmış.
    işte, adaletin neden tecelli etmeyeceğini gösteren detaylar bunlar.
  • bir de tuzluk hıyar falan demiş. yazık. şu ilk entariyi yazan kişinin akli melekeleri muhakeme yapmaya elverişli değil maalesef. ortada açık seçik video varken bunu bile savunabilecek kadar düşemez bir insan. yazık, çok yazık.
hesabın var mı? giriş yap