• grubun yaptığı müziğe ve grup elemanlarının müzik bilgilerine saygımın sonsuz olduğu göz önüne alınarak şunu söylemek istiyorum: hayvansınız

elemanların hepsi kendi enstrumanlarında ustalaşmış isimler. parçaları çalarken bu durumu size yansıtıoylar zaten.

parçaları çok çok iyi * çalarak dinleyenleri mest edebilme kabiliyetine sahipler. ankarada böyle güzel müzik yapan insanların hala var olduğunu bilmek güzel.

2 haftadır denk geliyorum, açılış parçaları olarak aynı şarkıyı seçiyolar; the halcyon days. şarkıya hasta oldum fakat adını bilmiyodum ama sözlük sağolsun. (bkz: aramaya inanmak)

dün gece hicri bozdağın özel isteğiyle temple of the king çaldılar. ve sigara içmeyen arkadaşıma sigara yaktırtmayı başardılar.
  • ayda 1 cuma akşamı bursa kat3 bara gelir bolca pink floyd, rainbow, deep purple v.s. coveri çalar uludağın karını şöyle bir silkeler ve aynı gece yola çıkacaz der tüyerler..... bursa da yaşayıp ta güzel gitar sesi dumak isteyen bir avuç insanın tenis topu peşindeki köpek gibi takip ettiği gruptur...
    comfortably numb ve perfect strangers coverları gece 2 kanda yüksek miktarda alkolle enfes gitmektedir......
    kapanış daima shine on you crazy diamond ladır... 20-30 dakika çalarlar.... parçayı......
    gece sonunda içinizin pasını çözer alırlar porçöz gibi........
  • if'te seyircilerin hep bir ağızdan perfect strangers söymesi karşısında mekana * gelen eller havaya tayfasındaki dumur ifadesini görmek paha biçilemez. hiç eğlenceli değil diyerek gidiyorlar zaten biraz bekleyince, yazık. fakat eşek boyutlarında yazıyor dışarıda bu akşam in rock diye ne sandın ki sen onu. velhasılı kelam ankara'nın en iyi klasik rock icra eden grubudur kendileri.
  • ankara'da yaşamaya iyi gelen en iyi şeylerden; oldukça iyi müzik yapan grup. bir gün simple man de çalacaklar umarım.
  • çarşamba manhattan, cumartesi 312 conceptte takılyor agalar, tabi ki ankara'da....
  • canlı dinlemeye doyamadığım, ankara'nın en güzel varlıklarından.
  • dün jolly joker'de muazzam bir konser izlettiler şahsıma. resmen "işte klasikler böyle yorumlanır." dedim.

süleyman bağcıoğlu ve o doyum olmaz soloları harika ötesi...

klavyeci kemal ayvalık da ayrı bir alemdi.şarkı bitimlerinde etrafa bakıyor ama "ben nerdeyim" dercesine.(yanlış anlaşılmasın,olumsuz anlamda değil)

grubu izlemesi,dinlemesi çok çok keyifliydi. gelen hiç bir istek parçayı da geri çevirmemeleri ayrı bir güzeldi.
  • cumartesi geceleri artık tunus - the stage'de çıkmakta olan grup.
  • iki haftada bir pazartesi aksamlari odtu uptown'da sahne alan; pink floyd, led zeppelin, deep purple'larla costuran suleyman bagcioglu'lu enfes grup
  • an itibariyle solfasol adresinde konser vermekte olan grup.

süleyman bağcıoğlu'nun askerleriyiz.
hesabın var mı? giriş yap