• tam olarak evlenilecek kızdır; bulursanız kaçırmayın..
  • diyette olan tüm arkadaşlarım bunu yapıyor
  • öğle için de kahve termosunda çorba götürmesini tavsiye edebilirim yalnızca.
  • diyette olan kızdır bizim buraların bitki örtüsü bu bu ara.
  • buyrun benim*
  • kahvaltının elzem olduğunu düşündüğüm zamanlar götürürdüm. hatta ara öğün falan da götürürdüm. ama artık gerek olmadığını görünce bıraktım. eğer iş yerinde ki yemek bana göre kötüyse( fazla yağlı bla bla) gene götürürüm. avrupada falan adamlar paso yapıyor bizde nedense ayıp karşılanıyor yada fakir muamelesi falan yapıyor adamlar. ciddiyim. onlara göre sıfır lezzetli ancak sırf marka diye boktan fast foodlara yüksek meblağlar ödemek havalı geliyor, ben evden kuşkonmazlı, siyah havuçlu şeyler getirince ezik falan oluyorum.

(edit: #127794892 entrymde neden kahvaltıyı elzem görmediğimi anlattım.)
  • sağlığına ve bütçesine dikkat etmeye çalışıyordur. ben de birkaç yıldır böyle yaparak her öğlen ne yesem derdinden kurtarmış oluyorum kendimi. kuruyemiş ve yeşillik tüketimim sonucu da migrenim başta olmak üzere birçok olumlu etkisini gözlemliyorum bünyemde
  • ofiste çalıştığım süre boyunca bendim bu.
    ve hatta müdüründen stajyerine kadar bizim bütün ofis.
    yumurta, sucuk vs.. kokan bir şeyler götürmediğiniz sürece insanın kendine yaptığı iyiliklerden biri bence.
    sağlıklı yaşam delisi biri değilim.
    yemeyi aşırı severim, yerim de.
    ama işte dengede durabilmek için o sabah kahvaltılarının dışarıda satılan poğaça değil evden götürülen kahvaltı olması gerekiyor.

edit: imla.
  • özendiğim kızdır.
  • iyi yapan kızdır... poğaça ile mideyi üzmez... kim kaybetti ki tereyağı ile yapılan poğaçayı da biz bulalım...
hesabın var mı? giriş yap