• valla bir adanalı olarak gayet normal bir şekilde sırtlayıp götürmemle dahil olamadığım erkekler grubu.

ne var lan bunda al tak omuzuna taşı işte. düzenli olarak da yapıyorum yani.
  • karşı cinsin nesnesini üzerinde taşımaktan utanan erkektir.
  • bunun bide otogarlarda bayan valizi taşıyan erkek modeli vardır. ne bakıyon teyze tip tip, o renk valiz bana ait olabilir mi sence ????
  • kızdan aldıktan sonra çantanın kulpundan kesinlikle tutulmaz çantanın gövdesi kavranır sanki ekmek tutuyormuş hissi verilir .
    bu konudaki püf nokta o çantayı ilk kızdan alırken yüzdeki hoşnutsuz tavrı takınmak hafiçe burundan nefes verirken gözlerinizle kıza 2 saniye "sen hayırdır" bakışı atmak gerekiyor .
    ve en son teslim ederken çantayı kesinlikle "al şunu" demeden finali yapmayın .en ufak yanlışlıklar kurtarılamayabilir.
  • 1,9 metre boyumla uc arkadasimin bana teslim ettigi cantalari kollarima astim.kamikazeye bineceklerinden mutevellit on dk kadar da bekleyecektim.yanimda surekli bana bakip gulen iki adet delikanliya da ''cantalari alsinlar hayatinizi si...'' vb mihvalinde laflar sokusturarak bi yandan lunaparkin verdigi o essiz cocuk heyecani duygularimi tekrar yasama imkani buldum.ben hic gocunmadim gocunmam da.alti ustu canta.peruk dahi takmisligim var neye benzeyecegimi gormek icin(cast away deki tom hanks le konusan voleybol topuna benzemistim)
    zaten bu ulkede herkes hep erkekligini kastigi icin hirgur bokpusur bitmiyor.az rahat olun la kimse erkekliginizle ugrasmiyor.simdi ben yanimdaki dallamalara gore komik durumdaydim.tmm soru yok olabilir.ama bu gerizekalilar benim bu hareketime dayanarak yanimda benimle tasak gecebileceklerini sandilar.
  • birde omzuna asıl sahiplenen var gülümsetir beni hep. böylelerine derim hep çantamı çok beğendin de bi takayım dedin, yoksa centilmenlik hero'luk palevere delevere.
  • kufrederek seven bir toplum olduğumuzdan dolayı gay damgası yemek istemeyen erkeklerin davranısıdır.

bu konudaki efsane reklamlardan biri,
    https://www.youtube.com/watch?v=duscm9fzpmq
  • bence samimiyetsizdir. es senin çanta esinin bu durumda sen yanındaki kadına nasıl sahip çıkıyorsan çantasına da sahip çıkmalısın.
    dahası bir çanta ile adamlık bozulacaksa sen daha olmamışsındır.
  • ortacagdan cikmis gelmis bir germen savasci misali cantayi saplarindan kavrar. topuzun agirligini tartiyormuscasina hafifce saga sola sallayarak yurur. evet, canta onun degildir.
  • derhal çocuk sahibi olması gereken erkektir. çocuk küçükse çantayı pusetin sapına asar. çocuk büyükse de "tut ananın çantasını" deyip çocuğun eline tutuşturur çantayı. oh, mis.
hesabın var mı? giriş yap