• hükümete yakınlığıyla bilinen memur-sen, artan döviz kuru ve enflasyon yüzünden memurların dayanma gücünün iyice zayıfladığını belirtip memurlara da destek paketi açılmasını istedi.
    https://www.sozcu.com.tr/…di-gecinemiyoruz-6116064/
  • almanya bizi kıskanırken, marmaray avrupa'yı korkuturken, ehonomi çoh eyiyken, vatan hayinleri ehonomiyi eleştirip dünya lideri ülkemizi yıpratmaya çalışırken ve söz konusu (sendika) masa başında % 3'ü kabul etmişken talihsiz bir açıklama olmuş.
  • memurum.

beter olun.

vekillik kapacağım diye hükümetin teklifinden daha azını kabul eden başkanı, başıma bir iş gelmesin veya ufak da olsa bir koltuk kapayım diyen üyeleri olan sendika.
  • memurlar geçinemiyorsa özel sektör toprak altında demektir.
  • temel fıkrasında geçen bir söz var hani: 'allah allah ....' diye başlıyordu. bildiniz mi dinci soytarılar.
  • bekarım tek yaşıyorum ve kenara tek kuruş koyamıyorum. ben bu haldeysem özel sektör hepten yarra yemiştir sanırım.
    sonumuz hayrola.
  • memurum.
    her şey bu sendika yüzünden ve aman bana bir şey olmasın diyen dangalaklar yüzünden. sana olmaz da ülke böyle olur işte.
    yalaka-senin bir açıkla-ması.
  • vatan hayınlarına bak sen!
    geçinemiyormuş. dünyanın kıskandığı, yedi düveli titreten ülkede gecinemiyormuş.
    ben mi verdim oyumu? ben mi bu sendikaya girmeyen memurun önünü kestim? seni gidi sarı sendika seni!
    t. sarı sendikanın gülünç açıklaması.
  • (bkz: türkiye'de bugün evine ekmek götüremeyen yok) diyen tayyip varken bunu soylemek bildigin vatan hainligi
  • 2 gün sonra kıvıracak, lafı çevirecek yandaş sendikanın beş kuruş etmeyen açıklaması.
    bugünlere gelen yolların taşlarını bu şerefsizler döşedi. biz bu zamanların geleceğini anlatırken, eylem yapmak için yollara çıkarken arkamızdan sövüp sayıyordu bize vatan haini diyordu hükümetin .ötünü yalıyordu şerefsizler.
hesabın var mı? giriş yap