• gençliğinde dünyalar güzeli olan kadın. 40-45 yıl öncesinden bahsediyorum.

aşık oluyorum lan. sabahtan beri videolarını çevirip çevirip izliyorum.

imkansız aşk budur oğlum.

ah ulan.
  • sözlükçüler tarafından the mamas and the papas'ın en tanınan üyesi (sanırım). tabi bunun kendisinin kadın ve güzel oluşuyla hiçbir alakası yoktur. yoktur tabi lan.
  • insanı depresyona sürükleyebilecek bir kadındır bence. gençken o kadar güzel olan kızın şimdiki halini görünce insan zamanın ne kadar acımasız olduğunu ve geri dönülmezliği hatırlıyor. güzelliğin gitmesi neyse de yarın bir gün de ölüp gidecek, hepimiz gibi...
    şu üç günlük ömrümüz de hayatımıza dahil olan gereksiz insanlarla, değersiz amaçlarla, içi boş başarılarla ve sahte mutluluklarla harcanıp gidiyor ne yazık ki.
  • the mamas & the papas'ın hayatta kalan tek üyesi. zamanında denny doherty ve john phillips dahil milyonlarca erkeği kendine aşık etmeyi başarmış, sesi, güzelliği kadar duru olan şarkıcı/oyuncudur.
  • hala bir zaman makinesi icat edilmemiş olmasına üzülme sebebim.o yıllara gidip canlı performansını izlemeyi çok isterdim.
  • the mamas & the papas 'ın saftirik üyesi.

saftirikliği kendinden değil, mıknatıslığından geliyor tabii ki. grubu güzelliğiyle birbirine sokup dağıtma hikayesini herkes biliyordur zaten ama esas easy rider'dan tanıdığımız dennis hopper'la olan 7 günlük evliliğiyle olay olmuştur zamanında.

kimi tevatüre göre, o yıllarda dennis hopper sadece burnuyla değil, gözleriye dahi koko çeken bir asiymiş. michelle ablamız "ben bu dennis'i adam ederim" diyerek, hatunların efendi adam yerine piç tercihi öncülerinden olmayı arzulamış ve kızlardaki erkekleri düzeltme merakına kurban gitmiştir.

evliliklerinin ikinci günü, evlerinde kendilerini grup seks için bekleyen bir kalabalıkla karşılaşmış önce. ertesi gün dennis hopper o kadar kafaymış ki, michelle phillips'i tanıyamamış ve onu herkesin içinde soymuş, bir sütuna bağlamış ve "bu kadın bir cadı" diyerek sergilemiş öyle. 7. ve son gün de michelle phillips'i ve kızını tamamen çırılçıplak bir şekilde, sadece kafasında kovboy şapkasıyla kurşunlaya kurşunlaya kaçırmış evden.

amına kodumun manyağı, "kendisi filmim için bana ilham verdi, emeklerini asla unutamam." demiş boşandıktan sonra. kadının yaşadıklarının çeyreğiyle film çekilir gibi duruyor, bakalım ileride, öldükten sonra kim bunları sinemaya aktaracak.
  • tüm zamanların en güzel kadını deyince (bkz: monica belluci) derdim hep.

ta ki bu hanfendinin gençliğini görünceye kadar. hiç cıplaklık öğesine gerek kalmadan bu kadar kadınsı ve tatlı bi hatun olabilir mi?

tam aşık olmalık 20. yüzyılın en güzel kadını.
  • iyi ki aynı dönemde yaşamadık dediğim solisttir, yoksa çok fena aşık olabilirdim. aşmış güzelliğe sahipmiş.
  • gençliğinde aşırı tatlı ve aşık olunası yüze sahip olan solist. bu hatunu beğenmemek için gay olmak lazım açık ve net http://userserve-ak.last.fm/…/michelle phillips.jpg
hesabın var mı? giriş yap