• barış eczanesinin sahibidir.
 • zat-ı şahanemdir aynı zamanda.
 • türk eczacıları birliği genel sekreteridir.
 • halk adına eczacılar adına susmamasını dilediğim eczacıdır.
 • manisa'nın enerji dolu, dert dinleyen, güler yüzlü, sıcakkanlı, yardımsever, karakterine hayran bırakan genç milletvekilidir, 12 haziran 2011den beri bu görevi yürütmektedir. 1974 manisa doğumludur. ege üniversitesinde eczacılık okumuş, bir süre serbest eczacılık yapmıştır. milletvekilliği öncesinde manisa eczacılar odası ve manisa akademik odalar birliğinde başkanlık dahil çeşitli görevler almıştır.

  manisa tarihinin en büyük mitingi olan 5 mayıs 2007 manisa cumhuriyet mitinginin düzenleyiciliği ve sözcülüğünü yapmıştır.

  milletvekilliği yıllarında herkes chp parti meclisine girmek için kıçını yırtarken kendisine yapılan teklifi çok nazik reddedip o koltuğu daha çok hakeden insanlar olduğunu olgunlukla belirtmiştir.

  silivri duruşmalarını kaçırmamaya özen gösterir, elinden geldiğince mustafa balbay ve mehmet haberal ağabeylerine destek olur ve bu hukuksuzlukları sesi çıktığı kadar her platformda bağırır.

  2012 yılındaki kpss kopya skandalındaki deniz feneri parmağını ıspatlamış ancak ülkemizde deniz feneri diye bir suç örgütü bulunmadığı için karşılığında cevap dahi almamıştır.

  katıldığı bir televizyon programına sms'le yollanan "biz chp'yi biliriz, chp demek kuyruk demek, chp demek karne demek, chp demek yokluk yoksulluk demek" mesajına unutturulmak istenilen chp örneğiyle cevap vermiştir:

  --- spoiler ---
  chp demek milli irade demek, bizi padişah yönetmesin halk yönetsin demek, chp demek türkiyenin her yerinden milletvekilleri getirip yüce meclisi oluşturmak demek, kadına seçme seçilme hakkı demek, chp demek toprak işleyenin su kullananın demek, halk demek emek demek alın terinin kıymeti demek, toprak kokan siyaset demek, chp demek halktan yana siyaset demek..
  --- spoiler ---

  bütçe tartışmalarında anlattığı renkli fıkralar, verdiği ince ayarlar da göz önüne alındığında; böyle istekli çalışmaya, güzel konuşmaya devam ederse türk siyasetinin vazgeçilmez yüzlerinden olacaktır, eksik olmasın.

  kendisine ulaşmak oldukça da kolaydır:

  www.facebook.com/chpmvozgurozel
  www.facebook.com/eczozgurozel
  www.twitter.com/eczozgurozel
 • 4+4+4 ile ilgili mecliste şu ayarı vermiş manisa milletvekili.

  bazen rakı sofrasında şarap içer ama olsun yine de severiz biz onu...

  (bkz: mözel)
 • redhack davasını başından sonuna kadar kovalayan, gidip duruşma salonunda takip eden, saçma sapan nedenlerle masum çocukların gözaltına alınışı karşısında medya ve sosyal medya aracılığıyla insanların sesi olan manisa milletvekili.

  twitter üzerinden tutukluluk olaylarına şöyle tepki vermiş, basın toplantısında veli ağbaba ile şu açıklamayı yapmıştır.

  "ben milletvekiliyim bana ne amaaann" demeden, milletinin vekili olduğunu unutmayıp işini yapan ender insanlardan.
 • 29.11.2012 tarihi itibariyle chp genel sekreter yardımcılığı'na getirilmiş milletvekili.
 • 06.12.2012 tarihinde mustafa balbay'ı silivri'de ziyaret etmiş ve mesajını bizlere iletmiş milletvekili;

  "diktatörlük bir kişinin milyonlara hükmetmesi değil, milyonların bir kişinin hükümdarlığını kabul etmesidir"
hesabın var mı? giriş yap