• müge anlı izlerken reklam girdi ”bir gün gitsen bile hatıran yeter “çalmaya başladı malum pms dönemi gözlerim doldu. bir turkcell bir de bu parti reklamları beni hep duygulandırmıştır. reklamdan sonra sempatimi kazandı balık burcu nereden manipüle edeceğini iyi bilir. bu partilerin fethetme arzusu olmasa kişisel olarak iyi bir dede olduğunu düşünüyorum hatta parti diye bir şey olmasa keşke. sonra pkk bölücü örgütü oluyo partilerde insanları örgütlüyo pkkya haksızlık (bkz: lütfen ateş etmeyin ben polonyalıyım) evet parti arabalarında çalan şarkılar da oyumu etkiliyor. bugün duygusalım. evet ben o kimi dinlese ona hak veren kişiyim:(
  • eşsiz ekonomi ve finans bilgisini wall street yerine türkiye'de değerlendiren c.başkanı.

neydi? faiz sebep, enflsyon sonuç.
    diğeri neydi? nas var nas. sana bana ne oluyor?

yani şaka bi tarafa, vatandaşı olmasan hakkaten eğlenceli ülke amk.

(bkz: ben ekonomistim)
  • bir insan kendisinin benzerine içten içe hayranlık duyar. erdoğan'ın imamoğlu'na hayran olduğuna eminim. sol tarafta olduğu için işi tabii çok zor lakin aynı kendisini görüyordur ona bakınca.

*"20 yıldır ha bu uşak gibi birini bulamadım ya." diyordur kendi kendine. kimse fidan veya bayraktar yazmasın. bürokrasi başka siyaset başka.
  • bu entry'i okuyacak insanlar ya da ekşi sözlükteki siyasette master yapmış yazarlar bu iddiam hakkında ne düşünür bilmiyorum ama acizane şöyle bir şey iddia ediyorum;

özgür özel, meral akşener vs. muhalefet kanadı siyasetçiler bugün saraya erdoğan'ın yanına gitse ve deseler ki "sayın erdoğan; gelin istanbul, ankara, bursa, kayseri, gaziantep sizin olsun geri kalan 76 belediyeyi biz aramızda paylaşalım." iddia ediyorum ki erdoğan bu fikri kabul eder ve seçimi iptal eder.

eyyorlamam bu kadar.
  • kendisine teşekkür ederim; bütün hayallerimin, en ufağından en büyüğüne, anasını sikti. sayesinde maddi dünyadan uzaklaşıp tamamen maneviyata odaklandım. yarattığı huzursuz ortam sayesinde iç dünyam da sikildi. teşekkürler reis. maddi manevi yok oluşumu sağlayıp şimdiden hiçlik mertebesine ulaşmamı sağladın. büyüksün.
  • sevdiği uğruna istanbul'u yakan koca yürekli adam.

evet, murat kurum'u isteyen kendisi değil, eşi emine erdoğan olmuştur.

adamın duyguları yok sananlara kapak olsundur.
  • bir kaç sene önce demişti ya hani kültür inşa edemedik diye bugün gün içinde aklıma geldi adayların ve gençlik kollarının haline bakınca.
    (bkz: kültür)
  • “ para, tıpkı bayrak gibi tıpkı milli marş gibi bir ülkenin gücünü itibarını bağımsızlığını simgeler. paranın itibarı milletin itibarıdır.” diyordun.
    milletin, bayrağın, bağımsızlığın, dirliğin itibarını bitirdin, verem ettin ya.
    https://twitter.com/…ogan/status/175170838490918912

verin yetkiyi, faizle para onunla bununla nasıl uğraşılırmış görün dedin, gördük!*
  • artık öyle bir noktaya geldi ki; karakoldan ifadeye çağırılmadan kendisine edebileceğiniz en efektif hakaret "recep tayyip erdoğan" olduğunu söylemenizdir.
    ki o da kavgada söylenmez insana...
  • kurum'un elinden tutmak adına son mini istanbul mitinglerinde hala "van minüt", bir beşten büyüktür, bize tuzaklar kuruluyor edebiyatı yapıyor. yirmi iki yıldır ülkeyi yönetiyorsunuz, en kötü bir politikada başarılı olmamız gerekirdi. an itibari ile dünya çapında hiç bir bağımsız değerlendirme programında sıramız yükselmemiş aksine ciddi inişteyiz. birkaç kez dahi düşünsem olumlu bişey gelmiyor aklıma. cidden bu sistemle devam etmek istiyor musunuz?
hesabın var mı? giriş yap