• hürriyet'in yaptığı habere göre sözleşmedeki bir maddeye göre beşiktaş taraftarları eğer siyasi iktidar aleyhine küfür ederse beşiktaş staddan atılacak ve maçlarını burada oynayamayacaktır.

http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/24387329.asp

bu recop tazyik hiçbir işi yarım bırakmıyor, anlaşılan bu maddeyle çarşıya mesaj verilmek istenmiş.
  • sadece 1 maç oynayacağımız staddır. çarşı elbette faşizme, diktatörlüğe ve katillere iki çift laf edecektir hangi çatı altında olursa olsun. ve bunu ilk maç, ikinci maç değil, ülke özgürlüğüne, demokrasiye ve cumhuriyete yeniden kavuşana kadar yapacaktır. kendimden biliyorum.
  • galatasaray maçında* görülmüştür ki, ampullerinde sorun vardır, fazla ışıtamamaktadır stadı. recep tayyip erdoğan adlı bir stadda ampul sorunu yaşanılması da çok enteresan gerçekten.*
  • büyük olaylara gebe.

çarşı durmaz. hele hele söylendiği gibi "siyasi tezahürat olmayacak" gibi bir madde imzalanmışsa orayı yıkarlar. gider çarşı atkısı alıp alıp çarşılı kardeşlerimle beraber bağırırım, kime neyi yasaklıyorsun lan sen?

beni endişelendiren ise kasımpaşaspor taraftarı. bilindiği gibi bu taraftarın çoğu ağır tayyipçi. çarşı tayyip'in kulaklarını kendi stadında sık sık çınlatacaktır. kasımpaşa'nın ak taraftarı ise diktatörlerinden aldıkları gazla stadın dışında bekleyebilir, maç günleri stadın etrafında büyük olaylar çıkabilir.

ben derim ki: ne olursa olsun, beşiktaş bu stadda oynamasın.
  • serefine tayyip tezahurati kesin soylenecek burada. konusu gecen anlasmaya gore bu tezahurat hangi baglamda degerlendirilecek anlayabilmis degilim.

ayrica carsi'ya onu demicen bunu dicen derlerse bilin ki kimse siklemez. hem kimsenin icine sinmeyen bir stad oldugu icin burasi ederiz kufurumuzu pasa pasa gideriz olimpiyata.

gs 1 sene oynadi da ne oldu?
  • beşiktaş 13-14 sezonunda bu statta sadece 3. haftaki gaziantepspor maçını oynayacaktır:(((( sbt.

edit: haa bir de kasımpaşa deplasmanı var. :/
  • çok sempatik bir ismi olan stad. o kadar sempatik o kadar sıcak ki mabet desek yeridir.

(bkz: yersen)
  • yeni inşa edilen maraton tribününün ortasında ağaç bulunan stad. her ne kadar komik dursa da doğaya gösterdikleri saygıdan dolayı takdir ediyorum.

http://ressim.net/a/upload/0820c5d9.jpg
hesabın var mı? giriş yap