491 entry daha
  • hala bu programın izleniyor ve çekiliyor oluşunu, başarısına yoruyorsanız yanılıyorsunuz. sebebi açık; televizyon kanallarının nerdeyse hepsi dosdoğru bir tane bile içerik üretemiyorlar. dolayısıyla acun halkın önüne ne sunarsa sunsun, izlenecektir bu vasat genel yayın akışından ötürü. yani kanallardaki alternatifsizlikten ötürü yemeğe oturup kanalı açanlar ya tv8'i ister istemez açıyordur ya da kapatıyordur. başka seçenekleri yok. o denli bitmiş durumda televizyon dünyası ki acun da bunun kaymağını her türlü yiyor. o yüzden bana kimse bu programın hala izleniyor oluşunu başarı diye anlatmasın.

kanalın ismi de tv8 değil, survivor olarak değiştirilmeli. malum bir şey üretildiği yok, hep aynı şeyin kurgu boyutu ile tüketiminden para devşirme söz konusu. ismini geçtim bana kalırsa programın kendisi artık kaldırılmalı. özellikle de son 8 yılı vasatlığın da ötesinde bir program artık. zamanımıza kıymet veriyorsanız, harcamayın bu şekilde.

edit: benim gibi sadece yemekte televizyon ile buluşuyorsanız, açın bir belgesel keyfinize bakın. bundan daha iyi bir yatırım ve zevk olamaz an. yalnız tv içeriği bazında bir tavsiye bu. yoksa film, dizi, belgesel sunan abonelik içeren alternatifleri kullanıyorsanız, keyfinize göre takılın zaten.
hesabın var mı? giriş yap