• eskiden gotu gormek i¢in donu aralardik $imdi donu gormek i¢in gotu araliyoruz diyalogunun kaynagi
  • üniversite hiç beklediğimiz gibi geçmemiş karılı kızlı partilere ortamlara atamamışız kendimizi, atsak da beklenilen verimi alamamışız. yani cinselliğe açız yabancıyız. (okuyucu gülme, sikerim seni!!!)

neyse gitmişiz rusyaya çalışmaya, ilk zamanlar tabi ki radarlarımız açık. göt, meme, göt, göt diye dilimiz dışarda geziyoruz. o sırada yıllardır orda yaşayan ev arkadaşıyla beraber markete gidiyoruz. kasada para ödemek için sırada beklerken önümüzdeki hatun eğiliyor ve kotunun üstünden tangası bize gözüküyor.

ve benim için o tarihi an gerçekleşti. şimşekler çaktı, yıldızlar parladı, arkada fon müziğiyle bir bando belirdi. tanga lan tanga. senelerdir babanne donu görmeye alışmış bu bünye bir anda çölde vaha buldu. ben o heyecanla yanımdaki arkadaşa döndüm. hani utanmasam "laaaaeeaaannn tangaaaaaauuauuahuauaa" diye bağıracam. yanımdakine işaret edip ağzım kulaklarımda sırıtarak feedback bekledim. baktım adamın yüz ifadesinde zerre değişiklik yok. adam bana kaş göz yaptı "ne var bunda" dercesine. sonradan bi idrak göründü bana uzaktan. "lan bu adamlar bi eli yağda bi eli balda yaşıyorlar, gördüğümüz tanga günün herhangi bir parçası. onlar için cinsellik bile içermiyor. ama sen: hayvan oğlu hayvan, öküzün önde gideni utanmasan kafanı pantalonun içine sokacaktın".

kendimden utandım. bastırılmış cinselliğe nalet ettim. resmen hayatımı değiştirdi, ufkumu 8 katına çıkardı. evrildim lan resmen. bana gözüken küçücük bir tanga parçası resmen vizyonumu ve misyonumu güncelledi

ve evet ateyistler. bunların hepsi akp döneminde oldu.
  • çok, ve fakat çok ilginç bir nesne bu. (çamaşır demeye içim elvermez)

hayır hayır, görsel olarak yarattığı güzellik şu bu değil.

oturun hayal edin, yahut yanınızda tangagiyer bir dişi var ise üzerinde deneyin:

yatıyorsunuz, gözleriniz kapalı, dişi kişi göğsünüze, hiç olmadı kolunuzun omzunuzla kavis yaptığı yere -koltukaltı denmez ona- kafasını yaslamış, sarılmış.

tercihe -ve kol uzunluğuna- göre, dişi kişinin üzerinde yattığı veya boşta olan kolunuz ile, bu tanganın omuz-kalça doğrultusuna denk gelen bölümünün, bacağa yakın tarafına işaret parmağınızla dokunun -parmağınızın bir kısmı tangaya, bir kısmı da nazlı yarin kalçasına (ki ne kutlu bir kemiktir o) değsin.

sonra yavaş yavaş, parmağınızın tanga ile temasını kesmeden, göt çatalı tabir edilen yere doğru götürün, sonra geri getirin, sonra yine götürün.

(bkz: göğüs çatalı/#3315976) ile aynı etkiyi yapmıyor mu pek sevgili okur-yazar kardeşlerim?

kadın ne güzel bi yaratık yau.. her yanı ayrı keyif.
  • kelimenin her anlamiyla giymek
    got ister
  • trabzon 2011 olimpiyatlarında, olimpiyat köyünde gezerken yolda yerde bir tanga gördüm. yanımdaki bayan arkadaşıma "rezilliği gördün mü yere binadan tanga atmışlar?" dedim, o da her türk kızının verdiği tepkiyi vererek "hani nerde?!.. sende ona mı bakıyorsun" diyerek beni şaşırtmadı. birkaç saniye boyunca ne diyeceğimi bilemeyen yüz ifadem "evet ben zaten yıllarımı sabah akşam sokaklarda böle böle bakınarak tanga arayarak harcadım, buldum sonunda daha da aramam" dedim. güldük. kız arkadaşım "desene gökte ararken yerde buldun" diyerek olaya yeni bir boyut kazandırdı. bende "yok ben aslında götte ararken yerde buldum" diyerek olayı dahada boyutlandırdım. bolca güldük. ardından zaten ben aradığım hiçbirşeyi hiçbir zaman yerli yerinde bulamadım triplerine girdim. ben tribe girdimmi sigara yakarım. sigarayı ağzıma götürüp ceplerimi çakmak için kurcaladım, meğer çakmağı masada unutmuşum.. geri döndüm.
  • osurunca ıslık sesi çıkarması muhtemel ip donu.
  • bir dönem yapılmış bir tanımlamayla saygı duymamı sağlamış giyecek:

"o don allem edecek kallem edecek kıçının arasına kaçacak nasılsa. 4 parmak kalınlığında bişeyin rahatsızlığını hissetmektense, 1 parmak kalınlığında bişeyin varlığına alışmayı tercih ediyorum"

aferin.
  • türk tercih etmeyen kızların iç çamaşırı
  • türk bayanlar "bir tek eşimin yanında giyerim" şeklinde düşünmektedir.
    türk baylar ise "bir tek eşim giymesin" şeklinde düşünmektedir.
hesabın var mı? giriş yap