• türk kızı için mümkün değildir.

türk kızı, her sevgili değiştirdiğinde telefon numarasını değiştirir. aynı zamanda evlendiği zaman da bu geleneği sürdürür. kendini takıntılı pis sapık eski sevgililerinden korur. evet.
  • 10 sene önceki sevgilisi tarafından bulunan insandır. manyak mısın adam? 10 yıl olmuş lan! 10!
  • benimde icinde oldugum güruh.13 senedir hic aklıma gelmedi degistirmek,ölunceye kadar aynı telefon numarasını kullanırım heralde.
  • 12 yıl boyunca değiştirmeyenlerin içine dahil olduğum gruptur. 3410 ile başlayıp iphone 5'e kadar geldim siz düşünün artık. kimbilir bu numara daha ne telefonlara şahit olacak. sanırım ben ölene kadar kullanmaya devam edeceğim canım numaram benim! benden bir parça oldu artık.

türk kızları için pek mümkün görünmese de ben bu kızların arasında istisnayım sanırım.
    (bkz: numara değiştirmemek için operatör değiştirememek)
  • ekim 1998'den bugüne 15 senedir, ilk olarak ericsson gh688 nam-ı diğer takoz ile birlikte, özellikle seçerek aldığım şekilli numaramla katıldığım gruptur.
  • üzerinde aycell yazan sim kart'ını dahi değiştirmemiş insandır. 3g için gidildiğinde "aycell bu? çok eski kart" denilerek yeni sim kartı alması gerektiği söylenir, kart ile gönül bağı oluştuğundan 3g'ye yeni hat alır, eski kart devam eder.
  • cep telefonu kullanmaya başladığımdan beri - 10 yıldır - aynı numarayı kullanarak dahil olduğum gruptur.
  • 15 yılla dahil olduğum insan topluluğudur. 444 lü numaralar ve e-ticaret sitelerinin spam smslerinin mağduru olmuştur canım numaram.
  • bazen olmadık şeylere fazla anlam yükleyen insandır. on yıldır aynı numarayı kullanıyorum. babam almıştı hattımı sekizinci sınıfta. o günden beri hiç değişmedi, ikinci bir hat da kullanmadım. hiç kaybolmadı, bloke olmadı. bu yıla kadar korudum kolladım. sonra babam vefat etti. bu sefer ben bu numaraya fazla anlam yükledim değiştirmek istemedim. hat üstüme olmadığı için tarife değişikliği bile yapamıyorum. başka bir operatöre geçişi yapıldığı için numarayı üstüme alamıyorum. hattın başına bir iş gelse üzerinde hiçbir hak talep edemiyorum. geçen gün oturdum düşündüm ve yaptığımın yanlış olduğuna karar verdim. rehberi yedekledim ve kendimi hazır hissettiğimde gidip kendime yeni bir numara alacağım.
  • benim.
    cep telefonu kullanmaya başladığımdan beri (10 yıl) hiç değiştirmedim.
    ayrıca zırt pırt telefon numarasını değiştirenlere uyuz olurum.
hesabın var mı? giriş yap