• türk erkekleri de ortalamaya vurursak tipsiz amına koyim kızlarda öyle göte böyle yarak diyip bakmıyorlardır kendilerine, ben şahsen hak veriyorum, sıkıntı yok yani.
  • bu konu üzerine umut sarıkaya şöyle der

(bkz: sen sus kesit konuşsun)
  • türk kızlarının bazı kısımlarının büyük olmasından kaynaklanıyor olabilir.ama yerine göre güzeldir de.
  • türk erkeklerini kaçırmak için kendilerine bakmamalarından kaynaklanır. yoksa bilirsiniz çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.
    (bkz: türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin)
  • doğrudur. eğer "güzellik" kavramını "rus" normları ile ölçersek doğrudur. ancak şu var ki beğenmediği türk kızının arkasından koşma ahmaklığı giderelemeyen bir arıza iken, güzellik biraz para ile elde edilebilir.
  • dna'dan bi haber insan yavrusunun yaptığı ironik tespittir
    (bkz: #9939594)
  • güzel, bakan göze göre değiştiği için, saçma bir tezdir. öykünme biz de yaşama başlar başlamaz tetiklenen bir durumdur. hep başkaları yapar, başkaları güzel, başkaları zeki... bu aslında apolitikleştirilmek istenen ya da genel olarak tektipleştirilmek istenen ve de dünyanın renklerinin silinip sadece güç odaklarının belirleyeceği ezberlenmiş, standartları hakim kılmak adına yapılanmış totalitarizmin etkisinden başka bir şey değil. hayata 1-0 yenik başladığını düşünen eziklerin güzelliği de sarı saç, renkli göz, uzun boy gibi standartlaştırmış aciz zihinlerin etkisiz tespiti olarak değerlendiriyorum. bizler aslında kendimizi yansıtırız söylediklerimizle, aynıyız. aynayız. kuyruk acısı ile intikam almaya çalışmak ya da kompleksler yüzünden saçma saptamalarda bulunmak gibi sebepleri de vardır diye düşünüyorum. yoksa dünya gerçeklerini olduğu gibi kabuleden egosantrik düşüncelerden arınmış vakıf kişi sonu anlamlı bir yere varmayan saptamalara girmez ! bir coğrafyada nadir olduğu için değerli olan, başka bir coğrafyada değerli olmayabiliyor. tanımlamalarda daha küresel bakıp her kavram için tüm parametreler gözönünde bulundurulmalı
  • çirkin kadın (erkek) yoktur, bakımsız (kadın) erkek vardır" kuralı (!) gözetildiğinde, doğruluğuna bir miktar hak vermeden edemediğim bir durumdur bu "çirkin olma" durumu. 20. yy'da hala yazın terleyeceğini, dolayısıyla ter kokacağını tahmin edemeden deodorant kullanmayan o kıro bayan ve erkekleredir lafım: çirkinsiniz olm, mecaz falan da yapmıyorum!

nerdeyse uçan arabalara binecez, hala "abi bu göbek ne" diye sorunca "türk kası" geyiği dönüyor erkekler arasında... hala saçını taramaktan üşenen, o hakkında diyecek söz bulamadığım ugg (uff?) botları ısrarla giyen kızlar falan geziyor ortalıkta.. abicim-ablacım, ayna yok mu sizin evde?

kısaca, sadece kızlar için değil, erkekler için de geçerli olan, damarlarında asil kan gezen (?) türk gencinin % 60'ını* kapsayan bir durumdur.
  • türk bilim adamlarına göre -ki bunlar kasap fethi abi ve çay ocağı işletmecisi* dursun abi oluyor- zekalarıyla ilintili bir durummuş.

*
hesabın var mı? giriş yap