• ding dong!

- kim o?
    + müjde hanımın memesi ben. bir emriniz var mı diye soruyor
    - o iffet yılları olsaydı belki ama... sağol alıcı değilim
  • yaş olmuş 35... anne baba belki ölmüş gitmiş, abi kızkardeşinin "ahlak bekçiliği"ni yapmaktan vazgeçmiş, ya da artık "oturma kalkma" muhabbeti yapmayı bırakmış, yani kadının yakasından dekolte ve etek boyunu kontrol edenler düşer olmuş.

azıcık, çok geç gelen özgürlüğün keyfini sürüyor hanım kızımız... ne sanıyorsunuz siz? "erkekler memelerime bakıyor, oh oh ne güzel" diye düşündüklerini mi? böyle sanıyorsanız ya çok gençsiniz ve dolayısıyla bilgisizsiniz ya da insanlar hakkında hiçbir şey öğrenememişsiniz.
  • hayret bu kadar laf söylenmiş bir kere bile bu teyzelerin laikçi olabileceğinden dem vurulmamış. laikçidir bu teyze yoksa niye açsın kıçını başını dimi ama?!
  • olgunlugun getirdiği irresistible çekiciliğin ön plana çıkarılmasıdır. en azından erkekte buldugu yankı bu şekilde. bilemem bunu uygulayan kadının içsel dinamiklerini. bunun farkındalıgı ile mi yapıyor yoksa, yaş sendromundan dolayı mı..?
  • dikkatin yüzdeki kırışıklıklardan ve vücuttaki sarkmalardan başka bir yere çekilmesi için genelde 40 yaş sendromu yaşayan ablalarımızın yaptığı gülünç hareket.
  • '' yaş ilerledikçe insanın hayat görüşünün esnemesi ve isteklerine göre giyinmesi '' olarak da değerlendirilebilecek durum.
  • ben artık bu tarz başlıkları görmek istemiyorum, neyin kafasını yaşıyorsunuz ?
  • başka türlü dikkat çekemeyeceğini bilen insan
  • (bkz: menopoz)
hesabın var mı? giriş yap