• karaktersizler. umarım görevden uzaklaştırılırlar.
  • şimdi bunlar çıkıp ağlarlar "ama ben sağlık çalışanıyım, bana şiddet uyguluyorlar" diye. yazık bunlara ve daha da önemlisi ceza alacaklar mı?

not: düzeltme
  • ikinci videoda sanırım ihmalden dolayı arrest olan hasta var. bu gerçekse cinayettir. ilk videoda ise şerefsizliktir. yaşlılar boşuna demiyormuş bizi yoğun bakıma bırakmayın diye. haklılar yine emin olduk.

edit: özel bayındır hastanesinde görüntülerin çekildiği iddia ediliyor.

edit 2: hastanede skandallar tek değil. videoların tamamı burada. skandal

edit 3. gerçekten hasta ruhlu insanlarla beraber yaşıyoruz. video süleyman özışıkın olduğu için bana kızıyorlar. deli misiniz lan olayı görün diye attık . size ne desem bilemedim.
  • hastaneler her açıdan gittikçe çekilmez bir ortama dönüşüyor..
  • orospu çocuğu bitmiyor memlekette.
  • meslekle ilişikleri kesilmelidir.
  • yeni nesil niye böyle ulan niye, dedirten.

hadi bir b.k yedin, hiç mi utanmazsın bunu sosyal medyaya servis etmeye yahu. nedir bu ilgi budalalığı.

kusura bakmayın ama (bkz: z kuşağı)

edit: bazı tanımlamalar silindi.
    edit2: videodakiler z kuşağı değilmiş. neyse kimlikleri belli olsun o zaman yazarım tekrar.

z kuşağına 23 yaş sınırı getirilmiş. bu çocuk da olsa olsa 24-25 yaşlarındadır. tüh be bir kaç seneyle kaçırmış, tıpkı pandemi de 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağından 64 yaşla, yani 1 seneyle yırtan dayı gibi. mesele falanca kuşak değil; nasıl ki cahil ihtiyar kesime hiç düşünmeden ''boomer'' etiketi vuruyorsunuz, bizlerde cahil, ciddiyetsiz ve liyakatsiz gençlere hemen ''z'' yaftasını vuruyoruz aslında bütün olay bu. içlerinde liyakatli olanlar zaten başımız üstüne, ilerde aranan en etkin eleman olacaklar bundan şüphe de yok.

edit3: sildiğim tanımlamayı sordu bir arkadaş. sildiğim cümle, bu tiplerin a101 gibi marketlerde bile iş bulamayacağı idi. orada çalışan bir arkadaşımız bu tanımımdan rahatsız olduğu için silmiştim. lakin market kapısına çarpıp ölen genç başlığında görüleceği üzere ülkenin her bir tarafında bir boşvermişlik, bir ciddiyetsizlik almış başını gitmiş, hangi tarafı eleştirelim de düzelsin inanın bilmiyorum.
  • işte bu ahlaksızlara canımızı, sevdiklerimizi emanet ediyoruz.

okullara türkçeyi, matematiği iyi yapandan önce ruh sağlığı yerinde olanlar ve vicdanlılar alınmalı. yetmez, eğitim hayatı bittikten sonra da ruh sağlığı yerinde mi diye yine kontrol edilmeli. yok yerinde değilse ve kötü bir insan olduğuna kanaat edilirse göreve başlatılmamalı. bu sadece sağlık çalışanları için değil; öğretmenler için de, polisler için de, her meslek grubu için geçerli olmalı. olmazsa görüldüğü üzere canı ile uğraşan hastayla dalga geçenler, belki de ölümüne sebep olacaklar sağlık personeli diye hastanelerde görev yapıyor. olmazsa çocukları çok sevmesi gereken, onları eğitmesi gereken öğretmenler öğrencileri tekme tokat dövüyor. devlet dairelerinde sanki kafasına silah dayıyormuşsun gibi oflaya puflaya çalışan suratsız devlet memurlarına da bu yüzden maruz kalıyoruz.

bu şerefsiz mahlukların görevden uzaklaştırılmaları lazım. yetmez, insan canına kast etmekten de hapse tıkılmaları gerek. kötülük yapıp da hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam edemesinler.

d: sonradan akla gelenler.
hesabın var mı? giriş yap