• - alayının amk.
  • halkımızın kulaklıklarıyla birlikte bulundukları şehrin meydanlarına davet edilmesiyle sonuçlanacaktır.

peki bundan bizene olması.
  • üç tane ne idüğü belirsiz soytarı birbirine düşmüş ve bu ekşi semalarında kendine yer buluyor !!

köydeki yangın ve orospunun saçına olan ilgisi ile ilgili bir söz vardı sanki...

(bkz: bundan bize ne aq)
  • dogu akdeniz sorunu
    s400 sorunu
    amerika
    rusya
    enflasyon
    cep telefonu yurtdisi harci
    yeni vergiler
    25 temmuz tcmb faiz karari
    5 agustos fed faiz karari

vs

b u g e r i z e k a l i l a r
  • ya popçusu, otçusu, bokçusu her ne ise, bu adamları nasıl bu kadar kolay benimseyip içselleştiriyorsunuz? ne ara parçaları ezberleyip konserlerde eşlik etmeye başlıyorsunuz. türkiye top 50 listesine girmeye korkuyor insan, 1-2 meraktan girdim.

tanım: sikimde olmayan olaylar.
  • ülkenin anası ağlamış sözüm ona muhalif takılan genç sanatçılar sözlerini sakınmaması gereken yerlere karşı susarken birbirlerine giriyor. lan sanki amerikan müzik piyasası, senende 100 milyar dolar dönüyor milyonlar sarıyorsunuz da birbirinize girdiniz. zaten hepi topu ismi bilinen 10 kişisiniz
  • rep müzik camiasının ne kadar sikimsonik olduğunu tüm kamuoyuna göstermiş olaylar. sağolsunlar.
  • (bkz: ben hero)
  • 2 boktan şarkının ortaya çıkmasıyla sonuçlanan olaylardır.
  • güncel türkçe rap müziğinin geldiği son noktayı gösteren ve her bir durumdan kalitesizlik akan hede.

ben fero ve ezhel gibi rapçiler(!) daha doğrusu trapçiler bir trend yakalayıp popüler oluyor işte. norm ender bence yine diğerlerine kıyasla iyi ama norm ender'e gerçekten bugüne kadar neredeydin diye sormak isterdim. piyasaya çıkmak için neden fero'ya ve ezhel'e diss atmayı bekledi bilmiyorum. gönül isterdi ki ceza, sagopa ile feat yapıp fero ve ezhel gibi ciğeri beş para etmez trapçilere diss atsın ama imkansız sanırım. bu da böyle bir hayalimdir işte.

edit: her ne kadar fero'yu ve ezhel'i rapçi olarak kabul etsem de değiller suserler. bunlar trapçiler. günümüzde bu müzik türü popüler ve farkındaysanız her eğlence mekanını da bu müzik türü ele geçiriyor. bu sayede popüler oluyorsun işte. kaliteli rap dinlemek isteyen tayfa zaten bulup dinliyor. bu demek değildir ki bu tarz trapçilere diss atılmasın. ben yine hayalimi kurmaya devam edeceğim.
hesabın var mı? giriş yap