• musteri memnuniyeti dalinda kainatta daha iyi bir magaza yok sanirim. uc ay kullandiginiz cop kutusunu hicbir sebep gostermeden geri verebilir, gecen sene suresi dolmus indirim kuponlarini kullanabilir hatta yaptiginiz bir alisveristen herhangi bir sure sonra indirim kuponu gotururseniz o indirim miktari retroaktif olarak cebinize harclik olarak konabilir.

bunlarin hepsini normal karsiliyorum sadik bir musteri olarak artik. ama gecenlerde aldigim mis gibi carsaf takimini gozu tutmayan kasiyerin bana anne sefkatiyle "git oglum sen baska bir tane al bu sanki acilmis gibi geldi bana" demesi rahmetli sukru bakkalin param cikismayinca bana hibe ettigi kames top kadar icimi eritti. kapitalizm diyorlar, yalan.
  • görkemli bir sevişme seansını tarif edebilitesi olan ingilizce cümle.
  • asla kuponsuz alisveris yapilmamasi gereken magazadir. listesine uye olursaniz periyodik araliklarla kapiniza tek urun %20 ya da 5$ indirim kuponlari gelir. ara sira zirve yapar tum alisverisinize %20 kuponu gonderir. bu kuponlar ayni zamanda kardes sirketi buy buy baby'de de gecerlidir.
  • musteri memnuniyetinde sinir tanimayan firmadir. 2 sene kullandiginiz urunu geri goturursunuz, fisiniz varsa parasini geri verirler, yoksa store credit. imkan var diye cingenelik yapmanin luzumu yok tabi.
  • bir mutfak aletleri var hepsi çok güzel görünüyor. almamak için kendimi zor tutuyorum.dolar 7 lira olmasa gerçekten uygun denecek ürünler var. dolar bazında kazanıp harcasan gayet makul bence.
  • resmen iflas etmiştir. bir amerikan devi daha tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almakta.
  • wsb'nin yeni hodl hedefi. şortlayan bir takım hedgefund'ı batırmanın peşindeler.
  • bu markayı her duyduğumda aklıma ulan bundan iyi bir sözlük nicki olur fikri geliyor.

markanın çağrıştırdığı nick şu: bedbaht and beyond

(bkz: self-deprecating sense of humour)
  • insana delilercesine alisveris yaptirabilen magazalar zinciridir. fiyatlar cok uygundur ve urun cesitliligi mukemmeldir.
  • amerikada yaygin olarak bulunan yatak ortusu, banyo ve mutfak esyalari satan dukkanlar zinciri. magazadaki mallari o kadar guzel kutularda satarlar ki her girdiginiz de mutlaka birsey alarak cikarsiniz...
hesabın var mı? giriş yap