• bu yazacaklarımı "cappy vişne", "cappy'nin yeni kutuları" başlıklarından birine de yazabilirdim, yani aramaya inandım ama böylesine etkili olmazdı o zaman. çünkü disney çizgi filmlerinde sürekli "sex" temalı subliminal mesajlar arayan bir nesil olarak gözümüzün önündeki bu tehlikeli subliminal mesajı bir başlıkla taçlandırmamız gerekliydi.

şimdi uzun zamandır çoluğumuza çocuğumuza içirdiğimiz, beslenme kutularına koyduğumuz, pikniklerde eline tutuşturduğumuz cappy'nin yeni 200 ml vişne suyu kutusunda derin bir subliminal mesaj var. tertemiz dimağları kirleten, onlara seks aşılayan, sinsi, hain bir mesaj var. bakın cappy'nin vişne suyu kutusu bu. ilk bakışta bir fil görüyoruz, hepimizin gördüğü bu. ancak hatları biraz belirginleştirince bakın neler oluyor. bu resimde görüleceği üzere resmen kadının kaba etlerini oksayan irice bir penis çıkıyor karşımıza.

şimdi nedir bu? yani tamam fil hortumlu, tombul bir hayvan ama bu size onu penise benzetme hakkı vermez. resmen bir filden, irice, kırmızı bir penis çizip onu kadının kaba etlerine yaslamışsınız. biz bunu çocuğumuza içiriyoruz arkadaşım. şimdi çocuk bu file baktıkça ne görecek? fil görecek, ama beyin bunu zamanla nasıl işleyecek? "iri penisler kaba ete yaslanır" şeklinde işleyecek. çocuk iri penisli olmazsa ne olacak? gelsin sana buhran, depresyon, iktidarsızlık, vb.

demem o ki nerden tutsan elinde kalıyor. her yönüyle sakıncalı, rahatsız edici, sinsi bir mesaj bu. kimse bana bu senin fesatlığın falan demesin arkadaşım. orada taşaklı falan penis alenen görünüyor, ben görmedim diyen yalan söyler. onun için el ele verip cappy'nin bu kutuyu değiştirmesi için çabalamalıyız. bugün benim çocuğuma yarın senin çocuğuna. çocuklarımızın aklında fil, fil olarak kalmalı. penise benzeyen kırmızı hortumlu hayvan olmasını istemiyoruz. gerekirse bunun için imza kampanyası bile başlatmaya hazırım.

cappy duy sesimizi, bu subliminal mesajın kralı vişne suyu ambalajını bir an önce değiştir yoksa sen kaybedersin. bu kutu değişene kadar cappy vişne'ye hayır!!

edit: karışık meyve suyu kutusundaki mesajı da yakaladım. biraz utanmanız olsun ya!! pübik kıllarını da çizseydiniz bari insafsızlar!!
  • islam'daki resim yasağını gittikçe daha net anlamaya başladığım mesajdır.
  • al cappy vişne iç iç kişne hadisesi.

tabi votkayı vişneye fazla kaçırınca bu tip yamulmalar doğal oluyor.

- aslında fil de fena hatun değil..
  • çok feyzli bir mesajdır. ben de diyorum her cappy aldığımda niye koşa koşa 31 çekmeye gidiyorum eve. sağol kardeş aydınlandım sayende.
  • vahşi kapitalizmin hdef kitlesine ulaştırdıgı mesajlardır.

yazmadan da edemeyeceğim;

biz yazsak entry nick uyumu diye yerin dibine sokmustunuz.
  • kesinlikle doğru tespittir. ki bu bir reklamcılık taktiğidir ancak; elbette ki bu taktik sadece o an değil her an beyne mesaj göndermektedir. ve tabi bu tarz şeyleri fark ettiğimiz zaman da beynimizde kafasına göre at koşturamamaktadır. çünkü bilinç beyne giden mesajı değerlendirir, bağlantı kurar.
  • resmin üstünden geçilmiş halini görmeden bakıp çüüşş dediğim subliminal mesaj.
hesabın var mı? giriş yap