• ağzına telefon sokulunca aklı başına gelmeyen dayının ..tüne kazık sokulunca aklı başına gelmiş dedirten röportaj
  • --- spoiler ---
    yemeye ekmek bulamıyorum...
    --- spoiler ---

geber amk.

daha da beter olacaksınız daha bunlar ne lan?
  • beş yıl boyunca bu şekilde yaşayacaksın tadını çıkarmaya bak. telefonu zenginlik olarak görmeye devam et...
  • "çıkar telefonunu göster" dediği için ağzına telefon sokulan kişinin yeni açıklamaları

"ak parti bize öyle bir kazık koydu ki, hiç çıkmayacak bir kazık! oyumu tayyip'e verdim; ellerim kırılsaydı vermez olaydım! yemeye ekmek bulamıyorum..."

twitter
  • o değil de bu tipler sabah akşam sokak röportajına denk gelmeye mi çalışıyorlar. anasını satiim sanki kadrolu gibiler şöhretin tadını alınca müptelası olmuşlar.

t: boş röportajdır.
  • tekrar seçim olsun bu balık hafızalı kardeşim her şeyi unutup (ağız dolusu oy verecek kimse mi var? kime verelim) diyecek koşa koşa oyunu akp basacak.
  • demir eksikliği giderilmiş olacak ki iki ay önce saray yokmuş gibi giderini şimdi hesaplamaya başlamış.
  • su veren itfaiye çavuşunun selamı var. kestim suyu diyor.
  • ya dayıcım bırak bunları. ekonominin batık olduğu sır mı, herkes söyledi. daha da bizi kandırdı diyorsun. 20 yaşında adamı hadi kandırsın, sen kaç seçim görmüşsün, gelmişsin 70 yaşına. bu saatten sonra ders mi alacaksın. neyin seçim vaadi, neyin gerçek olduğunu mu anlayacaksın? seçimden önce emekliye seyyanen 3-5 atar yine hem oyunu verir hem seçim sonu konyaaltında kutlamaya çıkarsın.
  • demek ki ağza telefon girmesi değilde başka tarafına yüklü zamlar girince öğreniyorlarmış
hesabın var mı? giriş yap