272975 entry daha
  • diyete başladım. sabah sadece kahve içtim, öğlen kinoalı ve avokadolu salata yedim, akşam kokoreç yemeye gittik ekmeksiz kokoreç yedim ve fena girmediğimi düşünüyordum; 3. biradayım, fıstıklı cipsin de sonuna geldim.

afedersiniz bi bok olmaz benden. diyet iptal.
  • gezdiğim her yerde mutsuzdum. son kez mutlu olduğum yerlere de mutsuz olarak gittim ve iyileşemiyorum.
    geçmişten beri istediğim o kalabalıkta kaybolma hissini bugün sonuna kadar yaşadım. yüzlerce kişinin yanında dururken otururken yürürken ağladım. kimse de dönüp bakmadı. öyle rahatlatıcıydı ki. ama bu mutluluk değildi. eskiden istediğim ise acı çeksem dahi dindirebileceğim bir düzeyde acıyı dışa vurup kurtulmaktı.

artık çok yoruldum. yaşadığım her şey o bardağı taşırıyor. bağırmadan üzülmeden ağlamadan tartışmadan günlük hayatımı geçiremiyorum.
  • hala büyümedim.
  • içime boşal diyen kızın içine boşalmayın beyler.
  • bu aralar çok boşboğaz oldum.
  • uyan... acılarının bir başkası için hiçbir önemi yok, yalnızsın.
    çünkü herkes kendi iç acısıyla savaşta. herkes kendi iç savaşında yaralı ve yalnız.
  • rüyamda belli aralıklarla sık sık erkek çocuğum olduğunu ve sımsıkı sarıldığımı görüyorum ona. çocuk özlemi çekmeyen ya da çocuk sahibi olma düşüncesi aklının ucundan geçmeyen istisna kadınlardan biriyim. annelik hiçbir zaman özendiğim birşey olmadı hatta şu vitrin camında görünce hemcinslerimin yapıştığı bebek eşyaları dahi hiçbir zaman ilgimi çekmedi. çocukları sevmiyor da değilim sadece hiç ama hiç içimden anne olmak gelmiyor. bu durum için zamanlamaya dair endişe bile duymuyorum. bu ayrıntıları yazıyorum ki benzeri rüyalar gören ya da bilinçaltı okuması yapabilen birileri benimle fikirlerini paylaşsın.
  • sabaha kadar uyuyamayacağım; ama yarın sabah yeni bir karara da uyanmam gerekiyor.

galiba korkuyorum sevgili sözlük.

bu karar beni ileri mi götürür yoksa şu anki durumumdan çok daha geriye mi...

bilemiyorum.

belki de biraz özgüvene ihtiyacım var.
  • eskiden sinirlenince yerimde duramazdım. simdi ise sadece baş ağrısı yapıyor. yaşlandım galiba..
  • hangi eski sevgilim olursa olsun onunla yaşadığım benle o kadın arasındadır. özel hayatımı kimseyle konuşacak değilim. eski sevgilim de olsa onun izzeti nefsi ve itibarı yaşadığım dönem boyunca beni alakadar eder. bir daha yorum yaparken iki kere düşün konuş ki ağzının yayını sikmeyim. sen kim olduğunu gayet iyi biliyorsun.
1044 entry daha
hesabın var mı? giriş yap