• livakoviç'e saldıran terörist hakkında "belki de sakinleştirmeye gidiyordu" diyerek bütün türkiye'yi bir kez daha aptal yerine koydu.
  • internetten takip ettiğim kadarıyla bu arkadaşı çok iyi bir insan olarak bilirdim. ancak bir gün öyle bir duruma rastladım ki inanılmaz hayal kırıklığı oldu. 2019 yılı ramazan ayında bir pazar günü birinci köprü ile avrupa yakasından anadolu yakasına geçiyoruz, çakar lambalı bir lüks araç bizi geçmek için arkadan selektör yapıyor, emniyet şeridine geçiyor, makas yapıyor, tam bir maganda hareketi. yol verdikten sonra sağımıza bir baktık ki (adam bizi sağladı) aracı kullanan kişi erden timur. o gün anladım ki yaratılan algı tek başına ölçüt olamaz. kendisine beslediğim sempati duyguları o gün bitmiştir. hiç bir yasal hakkı olmadan, maddi imkanlarını kullanarak aracına çakar lamba taktırmasını da kınıyorum. zenginsin diye kamu alanlarında öncelik isteme hakkın yok. yazık sana!
  • "telefonunuza bakıyorsunuz tayfun bey" uyarısı manidardır...
    anlayan anladı...
  • dün kendisinin habertürk canlı yayınını izledim. o seviyede olup da bu kadar samimi bulduğum birini hatırlamıyorum. depremin ilk gününden gidip bölgede depo kiraladığını görmüştüm twitterda ama kendisi de 20 milyon euro harcama yapmış bu konuda. koli taşıyarak yardım ediyor falan cidden bir insan ne yapabilirse onu yapıyor.

böyle birinin referandum konusunda çıkıp evet diyebileceğine inanmak güç olduğundan biraz bakındım ve adam diyor ki, benim haberim olmadan fotoğrafım kullanılarak böyle bir işe malzeme edildim. haberden screenshot alırken başkasının cümlesiyle erden timur adını aynı karede yakalayıp servis ediyorlar olay bu. bu olayın da özüne bakınca başkanlık seçimi döneminde rakip eşref ve trolleri tarafından organize edildiğini, sonrasında fenerbahçe trollerince de ara ara saldırıda kullanıldığını biraz geçmişe yönelik tarama yapınca görebiliyorsunuz. e tabi insanlar da araştırmadan uzak, önüne gelene inanıyor. buna şaşırmıyoruz artık.
  • transfer sihirbazı gerçekten. bak o kadar adam aldı, sonra hepsini ortadan yok etti. hiçbiri sahada yoklar.
  • hakkında flood diye nef'in resmi sitesinde bulunan bilgilerin paylaşıldığı iş adamı. komik olmayın. twitter'da prim kasan, ne olduğu belli olmayan gazetecileri bulmuşlar bu sezon da sizi oyalayacak.

insan oltaya bu kadar kolay gelmemeli.
  • adam tarih vererek kimin kiminle iletisime gectigini tak tak soyluyor milyonlarca insanin onunde.

daha neyin belgesini istiyorsun a orospunun cocugu.
  • livakovice saldıran taraftar için adam belki ayırmaya gidiyor diyip savunan spekülasyon ustası. utanmaz adam.

edit: dünyanın hiç bir ülkesinde bu yüzsüzlüğü göremezsiniz.bir futbol kulübü yöneticisi rakip takım oyuncularının başka bir maçta onlarca kişinin saldırısı karşısında yaptıkları savunmayı analiz ediyor! şu pespayeliğe bakınız.takımının markasını yerlere atıyor... galatasaray taraftarı arkadaşlarım bile utanıyor bu adamdan.
  • batshuayi'nin tekme attığı kişinin livakovic'e acımasızca vurduğunu bal gibi bilmesine rağmen olayları yatıştırmak için girmiş olabilir diyerek şiddeti ve teröristi savunan kötü niyetli şahıs.
  • trabzonspor'un adını ağzına almaktan korkan ve hakem hatalarından bahsetmeyen yöneticimsi.
hesabın var mı? giriş yap