• bu insanın arkasından yavaşça yaklaşıp ensesine şaplak atmak fazdır. sik gibi fotoğrafları bile milyonlarca anlamsız tag'le dolduruyor yavşak. ulan o hashtag'leri parçalayıp pixel haline getirsen senin koyduğun sik gibi fotoğrafın boyutundan ağır olur. hayatında oturup iki paragraf yazı yazmamış adamlar iki paragraf hashtag yazıyor bu nasıl iş.

- vay ibne yine hastag yazıyon ha şlakkkk!
    - aaa ne vuruyon olum ne vuruyon!
    - ne lan o yine hangi saçma fotoğrafın altına döşüyon hashtag'leri? çekil bakim.
    - ya ne var ya allah allah.
    - o ne la domates mi? bakim yine ne sikim hashtagler yazdın?

#domates #sevilmezmi #çanakkaledomatesi #anneannedomatesi #ekşi #çanakkale #domatesbiberpatlican #barışmanço #cokyedik #çokseverim #kahvaltının #vazgeçilmezi #bahçeden #organik #farm #tomatoes #salca #tamek #ketcap #cips #instagram #instadaily #instamood #instadaily #instamood #gününfotoğrafı #gününrengi #kırmızı #love #eatpraylove #sağlıklı #holiday #happiness

- senin ben amına koyim mal herif bunlar ne lan? eat pray love mı geliyor senin domates yerken aklına? işin gücün şekil lan oraya tek bir hashtag koysan yeterdi. #menemen işte bu kadar. ama görüyorum ki menemen haricindeki herşeyi hashtaglemişsin beynini siktiğim. o domates de senin fotoğrafını çekip altına da #senin #ben #amina #koyim #yarrakkafali #malherif yazsa hoşuna gider mi? ha?
    - :s

çevrenizde böyle turşu kafalılar varsa hiç düşünmeden sessizce yaklaşıp ensesine şaplatabilirsiniz.
  • kelime haznemizi genişleten insandır. ulan o kadar kelimeyi sözlükte görmedim ben arkadaş ne ara fotoğrafa baktın, bunca kelime ile bağdaştırdın da bizimle paylaştın.
  • bir paragraf dolusu hashtage ragmen dört beğeni alan insandır.
  • bu kişilerin üşengeç olmadıkları da ayrı bir konu. o kadar kelimeyi nasıl yaziyorsunuz şaşırmamak mümkün değil.
  • kendisi ile dalga geçmek için 20 paragraf entry kasan dallamaların ortaya çıkmasını sağlamış insandır.

kimse o hashtag'leri her seferinde tek tek yazmıyor. zaten swiftkey falan kullanıyorsan hepsi tak tak çıkıyor karşına, en olmadı baş harfini yazınca instagram hemen seçenekleri sunuyor sana.
  • #instamınakoyim
    #instananıkovalasınlar
    #instamcık

seçenekleri vesilesiyle, dahil olmak istediğim grubun üyesi.

fotoğrafını "pic of the day" ilan eden mi ararsın, hayat hikayesini heşteg'e sığdırmaya kasan mı..

#dünyanınennnntatlısevgilisibanaçiçekalmış diye fotoğraf paylaşanı gördü benim bu gözlerim.

#dünyanınenmalkarısıbenimarkadaşımolmuş #ihihihih #gülücük #bisiktirgitçaykoy
  • koyduğu fotoğrafın bazı şeyleri yeterince anlatmadığını düşünüyor olabilir. bu, espri yapıp sonra açıklamaya kalkan adam gibin bişey
  • bunlar gibi olmasındansa bir paragraf hash tag koyulması yeğlenen garip durumdur
  • (bkz: ben)
    (bkz: copy paste)
    (bkz: zararını görmedim)
  • oturup elle tek tek nasıl yazıyor üşenmeden dediğim insandı, ta ki tags for likes benzeri uygulamaların bu işi kendi kendine yaptığını öğrenene kadar.
hesabın var mı? giriş yap