• solisti orospu çocuğu olduğunu kabul edince diğer grup elemanları "bir orospu çocuğu ile aynı yerde müzik yapmamız imkansız" diyerek grubu dağıtmışlardır.

ulan ibneler, onca yıl gözününüz önünce adam çocuklara tecavüz etmiş, sizin ağzınıza sıçarım diyerek sinirlendiğim elemanlara sahip gruptur.
  • solisti pedofil olan grup. gerisini anlatamayacagim, kendiniz okuyunuz.
    http://t24.com.tr/…e-tecavuz-etmeye-calistim/244881
  • bu isim altında artık müzik yapmamız mümkün değil diyerek dağılmış olan grup. haklılar, mide bulandırıcı şeyler yaşanmış.
  • 2005-2006 yıllarında dinlediğim grup. nereden aklıma geldiyse açıp videolarını izledim. ama fark ettim ki grup elemanlarını hiç tanımıyormuşum, kliplerini de hiç seyretmemişim. nereden duyup dinledim o kadar şarkısını ben bu adamların bilemedim. şu zamanda videolarını izleyince dönemini yansıtan klasik bir alternatif rock grubu olduğu çok belli. o saçlar falan ne öyle abicim? neyse çok eleştirmeyeyim zamanında dinlemişim sonuçta.

edit: ian watkins'e pedofiliden dava açılmış. ne şans var arkadaş bende. adamlara bir bakayım nolmuşlar dedim, hale bak.
  • grup elemanları;
    vokal: ian watkins (hayret bir şey ismi ian olanlar iyi vokalist oluyor)
    gitar: lee gaze, mike lewis
    bass gitar: stuart richardson, jamie oliver
    davul: mike chiplin olan. uzun zamandır beklenen (en azından ben bekliyordum) 3. albümleri liberation transmissionı çıkartmış sıkı grup.

daha önce ki albumlerini hatırlatmak gerekirse:
    -the fake sound of progress (2001)
    -start something (2004)
  • lost prophets galler’li bir alternatif rock grubu. 1997 yılında kurulan grup adını duran duranın 1988 yılında italya da verdiği bir konser albümünün adından almış. grup üçüncü albümleri liberation transmission’la ilk defa ingiltere listelerinde zirveye ulaştı . albümden son olarak 4.a.m forever”ı çıkarttı.
  • dinledigim tek sarkisi "to hell we ride" feci halde the real thing donemi mike patton vokali tadi verdi. hatta grubu patton'in milyonlarca projesinden bir saniverdim, degilmis, hatta ingilizmis adamlar. hmm.
  • lisedeyken en sevdigim en cok dinledigim gruplardandi. ismini dahi yazmak istemedigim asagilik yaratik hapse girerken ben en yeni albumlerini dinliyordum. o gunden sonra cok cok nadiren dinledim. internetten tanistigim bir kiz hala deli gibi hastaydi kendilerine, sonucta ben muziklerini seviyorum diyordu. hic anlamadim, hic anlayamayacagim.

bugun aklima dusmuslerdi eskilerden sevdigim 2-3 parcalarini dinledim, yine aklima kendilerinin hastasi olan lisedeki sinif arkadasim geldi. malesef aramizdan cok erken ayrildi ama deliler gibi sevdigi grubun nasil dagildigini gormemis oldu.
  • solisti olan ıan watkins'ın 1 yaşındaki bir çocuğa tecavüzden galli mahkemece tutuklandığı grup. iddiaya göre 5 farklı cinsel istismar suçu daha varmış
  • son albumleri olan the betrayed hayvan gibi pop fakat birkac defa dinleyince ali$iyor insan. yine de 5.5/10 veriyor olmami$ diyoruz.

adam olun ulan! kendinize gelin.
hesabın var mı? giriş yap