• sahra'yı güzel kızım diye seven insanlar varmış amk. bunu gösteren yarışma.
  • hakan sanirim alkolün dibine vuruyor. iki saattir termostan doldurup doldurup cekiyor.
    not: muhabbeti de tam sarhos muhabbeti. hic cekilmez.
  • artık eskisi gibi zevk vermeyen yarışma şeysi, şu birleşmeden sonra tadı kaçtı sanki, dedikodu gırla gidiyor, herkes de bir karşı tarafı suçlama, ikiyüzlü olmakla itham etme, baydı sanki hafiften
  • yemin ediyorum, hakan berna diyalogundan sonra, diğerlerinin de takındığı tavırlar söyledikleri sözlerden sonra tek favorim hakan hatipoğlu. adam hem sabırlı, hem karakterli. kimse bana kulisçi, mikser demesin, o adadaki herkes hakandan daha az kulisçi değil...
  • hakan kadar içten pazarlıkçı, kulisçi, kurnaz bir yarışmacı gelmemiştir o topraklara sanırım. adam bildiğin zarf atıyor tartışma çıkarmak için.
  • her oyunda mervenin hadi hadi diye anirmasi gerçekten kulaklarımı tırmaliyor. acun ya şu kıza bi sus desin ya da oyun esnasında mikrofonun sesini biraz kissin. hem hadi diye bağırınca ne oluyor ki sanki oyun alamayan gene alamıyor ışte.
  • t.a: turabi'nin annesi
    t: turabi

t.a: alo
    t: meryem sultan nabıyooğğn?
    t.a: turabi?
    t: benim benim.
    .....(arada diyaloglar falan)

t: iyiyim ana sen nasılsın?
    t.a: sesini duydum çok kötü oldum sdfghfdxghdfghdgjdxsdfgfd

teyzecim biz ayrıca izliyoruz. bide bizim halimizi düşün.
  • o değil de hakan'ın saçları adada yetişen garip meyvelere benziyor.
  • berna ve diğerleri tam paranoyak olmuşlar. hakan zeki, hakan hesapçı hakan bilmem ne, sanki kendileri zem zem suyuyla yıkanmışlar, gece gece sinirlerim zıpladı bunlar yüzünden.
hesabın var mı? giriş yap