• bugün fiyatlarının 90 tl olduğunu gördüm. ve içerisi hala tıklım tıklımdı. demek ki uygun bulanlar var. bana göre aşırı pahalı bir restoran. ayrıca tabaklarda kalan makarnaları tekrar tencereye döküp servis yaptıkları bilinmektedir. aynı işlemi sayrem adlı restoran da yapıyor. bizzat gözümle şahit oldum.

edit: yazım yanlışı
  • bugün üzerinize afiyet canım çekmesi sebebiyle, x uygulamadan giriş yaparak fiyatları görmemle birlikte
    şoka uğradım.

bir tabak tavuk 104 tl olmuş arkadaşlar

104 tl

böyle bir saçmalık olabilir mi?

asgari ücret 3000 küsürdü 30 tl tabak satışı vardı.

5500 asgari ücrette 104 tl tabak fiyatı

gerçekten çok zoruma gitti

sizden ricam boykot edelim, edin..
  • almıyorum olup bitiyor. ama rahat da durmuyorlar. gözüme soka soka reklam çıkartıyolar ve bu sefer daha da inat edip hiç almıyorum ve aldırtmıyorum. lan 100 gr verdikleri tavuk menünün fiyatı 100 tl geçmiş. tavuğun kilosu 50-60 tl max. oda bizim son kullanıcı için. bunlar devasa şekilde toptan aldıkları için 40 tl bile tutmuyordur kilosu.

ben sizin avm'lerdeki 300 - 400 bin tl olan aylık kiranızı mı ödemek zorundayım?

edit: içerden bir arkadaş burada (bkz: #142186817) gerçekleri söylemiş ama siz yine götünüzdeki donu da verin ve firmaların kar marjını daha da arttırın !!!
  • fiyatları gerçekten arşa çıkmış tavuk zinciri. az önce bi tabak tavuk bi de ufak kolaya servet ödedim.
  • avmlerdeki mağazaları büyük oranla araplara ve yabancılara hizmet veriyor. türk vatandaşları 104 tl bir tabağa zaten veremiyor adam ailecek çıksa 450 lira yemeğe bırakacak en az ekonomiye bak.
  • yemeyin abicim, yemeyin!

t: fiyatlarından yakınmanız durumunda yukarıdaki gibi bir tepkiyle karşılaşabileceğiniz restoran.
  • kapanacakmış da bilmem neymiş de. ömrüm boyunca kendilerine hiç gitmedim. damak tadıma pek hitap etmiyor. ama konumuz bu değil konumuz fiyatları.

müşterileri artık sizler değilsiniz. araplar, ruslar vs. diğer turistler olduğu için asla kapanacağını düşünmüyorum.
  • 4-5 sene önce 23 liraydı menüsü ona pahalı diyordum.
  • porsiyonu küçültüp fiyatı 90 tl çekmişler :)

edit: güncel fiyatları 100+ olmuş.
  • savunanlar oldukça sırtı yere gelmeyecek restoran zinciri.

tavuğun kilosu 50 60 tl. toptan alıyordur, ama hadi 50 diyelim. 100 gram tavuk, 5 tl. üzerine nasıl bir krema, baharat ekliyor ki 104 tl'ye satıyor? şakasınız abi.

şurada zengin savunmayın be abicim.
hesabın var mı? giriş yap