• böyle adam gördüm lan vallahi var billahi var. tiyatroya gelecek kadar kültüre sanata düşkün ama tiyatroda sırf ünlü biri oynuyor diye oyun sırasında fotoğraf çekecek kadar çomar. uyarınca da seni suçluyor bir de utanacağı yere.

eidt: merak edenler için oyun bir delinin hatıra defteri idi.
  • aynı zamanda telefonu açık bırakıp gelen çağrılara cevap veren sığırdır.
  • tiyatroyu yapan ekip tarafından istenmişse gayet normal olan olaydır.
  • ardından sosyal medyada paylaşılıp kişinin ne kadar elit bir birey olduğunun farkına varılması sağlanacaktır. göstermelik artık her şey.

levent üzümcü, anlatılan senin hikayendir oyununda bu konuyla ilgili bir şey yaptı, sahne ışığını kapattırıp seyircinin olduğu tarafı açtırdı. seyircilerden birinden telefon rica etti, aldı o telefonu, oturdu sandalyesine ve telefonla bir şeyler yapmaya başladı. yüzünde parlak bi ışık tabii. bakın dedi, benim tarafımdan bakınca aynen bu şekilde görünüyorsunuz.

şu açıklamayı yaptırmak zorunda mısınız bilmiyorum ki? gelmişsin oyuna, bırak telefonu da tadını çıkar be. illa herkes görecek ama gittiğini, yoksa anlamı kalmaz.
  • sosyal medya hesaplarında sağa sola göndermek için çekilmiş resimlerdendir. maksat bende gidiyorum yersen..
  • zamanında sakız çiğnedi diye bir sultanımız uyarılmıştı ya hah bu da aynı ayak. aynı kültür ve eğitim seviyesi. sosyal evrimin alt basamaklarında.
  • ferhan şensoy oyunlarında denenmesi durumunda fotoğraf çeken kişinin salondan çıkartılmasına neden olacaktır zira üstat bu konuda çok hassas, oyun sırasında telefonları ile meşgul olanları gördüğünde oyunu keserek birebir ikaz ettiğinin canlı şahitleri arasındayım.
  • paylaşımsız yaşayamayan bireydir.artık her bokun fotosunu çekip sosyal medya da paylaşmazsa bünye de bir titreme yaratıyorsa demek ki dediğim birey.genel de bu tür bireyler yaşamın içinde değillerdir,yaşamı sadece sosyal paylaşım ve like olarak görmektedirler. black mirror dizisinin 3.sezonun da "beğenilme reytingi" üzerine olan bölümde olduğu gibidir.
  • instagrama koyacak fotografı da çektiğimize göre işlem tamamdır, dağılabiliriz.
hesabın var mı? giriş yap