hesabın var mı? giriş yap

 • hayatlarında ilk defa anneleri dışında kadın görmüş yabanileri ülkeye aldılar, ya alacağınız olsun .

  bu arada, fon alıp bunların burada kalmasını savunan gazetecilerin de mk.

 • kabus gibiydiler.

  meltem cumbul ne? oyuncu. meltem cumbul ne? sunucu. meltem cumbul ne? şarkıcı. meltem cumbul ne? kültür elçisi. meltem cumbul ne? bir on parmağında on marifet.
  ülke olarak kollektif basiretsizliğimizin ve yetenekli insan çıkarmadaki kuraklığımızın sembolüydü maşallah.

  güzel desen? tam değil. çok çirkin de diyemezsin.
  ne tam yetenekli, ne de tamamen yeteneksiz.
  ne sahnede harikalar yaratıyor, ne de tamamaen rezil oluyor.

  bir garip sıkışmışlık, tarifi zor bir anlamsızlık vardı kadında. "ülkecek modern oluyoruz abi, evropa standartlarında sanatçı çıkarıyoruz!" hezeyanlarının iç karartıcı bir yan-ürünüydü besbelli. allahtan geçti gitti bu yıllar da, rahata erdik...

  dikkat ederseniz meltem cumbul'un yerini kimse doldurmadı (dolduramadı demiyorum)
  bunun nedeni ise kuşkusuz, doldurulmasına ihtiyacımız olmayan bir boşlukta durmasıydı.

 • "tanrı adına işlenen cinayetlerin sayısı, şeytan adına işlenenlerden çok daha fazladır"

  erica jong

 • mağarada mı yaşıyorsun, taş ocağında mı çalışıyorsun yahu? nedir bu yokluk, bunlara da yürümezsin yani. çık bir gez dolaş sahillerde bunlara taş çıkartacak ne adamlar var.

  iki herif görünce mültecilerin ülkenin anasını ağlatmasını, ağzından akan suyu silerken unutabilecek bir yurdum kezbanı.

  ayrıca sokakta kadınları izinsiz videoya alan mülteci abazalardan hiçbir farkın yok. tek farkın kadın olman ve muhtemelen bu ülkenin vatandaşı olman. onun dışında kafa aynı kafa.

 • aşırı uyumsuz yakınlık barındıran, izlerken burnumun dibine girmişler gibi hissettiren tuhaf klip olmuş. yıldız nejat'ın deri ceketini dokana dokana eskitti. nejat'a bi sinir geliyo gülüyo, dağılmış gitmiş. yıldız oyuncak bebekle oynar gibi yoğuruyor. o ortama düşmüşümcesine kaçasım geldi.

 • http://www.sozcu.com.tr/…-iflas-etmek-uzere-899781/

  medical park'ın arkasında emine erdoğan, medipol hastanesinin başında rte'nin kankası, sürekli büyüyen acıbadem başında rte destekli mıhmıt ili iydinlir olmasından dolayı devlet hastenelerini birer birer zayıflaştırıp özele özendirme, özele yönlendirme çok da şaşılacak bir şey değil.

  ama çok şükür yollar duble.
  amk.