• oy verdikleri yönde, araplara uygun bir coğrafyaya doğru ilerlemektedirler.

tutarlıdır, yardım edecek herhangi bir durum yok.
  • sen destek verirsin, seni alır polis, onlara masum yerel halk der.

özlü bir anne sözünün dediği gibi: "yavrıım, dövüşsünler, sen karışma. onlar barışır sen kötü olursun".
  • bir rizeli olarak çoğunuzdan bir tık daha fazla söz söyleme hakkını kendimde görerek belirtmek isterim ki beter olun.ne araziniz kalsın elinizde, ne toprağınız. o cahil özgüveniyle size laf anlatmaya çalışan bilinçli insanlara yıllardır gösterdiğiniz partizan ve agresif tavır sizin sonunuzu getirsin umarım. taşınız da toprağınız da cengiz'in köpeği olsun. olsun ki sizin kafanız yine basmazken belki çocuğunuz, torununuz akıllanır. zerre acıyorsam size namerdim. 1-2 arazi ver bunlara bak gör yarın günün ilk ışıklarıyla kendileri çalıştırırlar o iş kamyonlarının kontağını ki iş çabuk bitsin.
  • https://www.hurriyet.com.tr/…tek-oy-cikmadi-7008697
    destek verin tabii. destek verin ki bir daha ki seçimde cumhur ittifakına %99 oy verip o taş ocağını yaptırsınlar.
  • %96-97 oranında cumhur ittifakına oy veren bölgenin, hükümet karşıtı eyleminde destek istemesidir.

yıllar önce gezide biz de istedik o desteği. ali ismail öldü. ethem sarısülük öldü. berkin elvan öldü ve daha niceleri...

geçen bir videoda gözyaşlı bir şekilde biz ne yiyip içeceğiz diyorlardı. yarrağımı yiyin amk köylüleri. biraz da siz tadın biberin gazını, polisin copunu. biraz da siz terörist olun bu ülkede. biraz da sizin hakkınız yensin.

iddia ediyorum şimdi gidip sorsanız, gezicilere terörist derler ama gene de gezicilerden destek isterler. bu akşam seçim yapsalar, %100 cumhura oy verirler. bokunuzda boğulun.
  • siz de cumhur ittifakı'na oy vermeyeceğinizin sözünü verin önce.
  • ikizderelilere değil; ikizdere'ye; oranın tabiatına üzülüyorum. aynı güruh, gezi parkı zamanında "üç beş ağaç için toplanan çapulcular" deyip oradaki gençleri terörist bellemişlerdi. demek ki iş öyle değilmiş şimdi bunu anlamışlardır umarım iş işten geçmiş olsa da.
  • (bkz: svihs)
  • pragmatizme pragmatizm.

izmir'de yaşayan biri olarak oradaki ormanların bana direkt faydası yok ama oradaki insanların verdiği oylarla ben yönetiliyorum. o yüzden oy verdikleri kişilerden yardım istesinler. ben yokum.

evet, bu hale geldim, insanlıktan çıktım. utanıyor muyum, şu ülkede utanılacak bu mu kaldı?
  • hayati yazıcı ve bir milletvekili daha burayı ziyarete gidip köylülerle konuştu. yaşlı bir teyze dedi ki: "buraya yapmasınlar başka yere yapsınlar". içimdeki tüm iyi niyet o andan sonra kayboldu. yani dertleri kendi çıkarlarına dokunulmasıymış gibi gözüküyor bu cümleden sonra. tabii ki mal canın yongasıdır fakat insan samimi bulamıyor işte bu laflardan sonra.
hesabın var mı? giriş yap